6 липня в бібліотеці №1 було презентовано третю персональну виставку Світлани Скилової під назвою «Життя всупереч…». Художниця працює в техніці «вовняна акварель», а свою експозицію вона присвятила синові.

Відкрили захід віолончелісти Артем Калуцький (Національний одеський філармонійний оркестр) та Вікторія Деменко.

Світлана Костянтинівна поділилася, як вона знайшла свій унікальний творчий почерк, як зрозуміла, що може  виконувати картини з вовни. «Дуже мені допомагав і об’єктивною критикою, і підбором сюжетів мій синочок, Але нас зупинило величезне горе, він помер у вересні 2021 року…»

Пані Світлана довго не могла одужати від втрати єдиного сина, але треба було продовжувати жити. «Тим більше за спиною завжди стоїть мій ангел-охоронець – мій синок, — зауважує авторка робіт з «вовняної акварелі».

«Певних сюжетів я не маю, мені подобається малювати й пейзажі, і природу, і тварин, особливо коней і вовків. Захоплюють кольори квітів, а мої улюбленці маки, — розповідає Світлана Скилова. — Взагалі, намагаюся відобразити у своїх роботах все те, що вразило, надихнуло, що мені подобається особисто, до чого лежить душа та серце».

Валерій Пилипович Токарев — директор Одеської художньої школи 1 ім. К.К. Костанді, зазначив, що роботи гарні та забарвлені сумом, адже час такий, і автору вдалося передати свої відчуття. Також підкреслив, що дуже приємно, що збираються люди, закохані в мистецтво.

Галина Лєкарева-Нікітіна — одеська художниця, заохотила створювати більші формати робіт, адже відчула, що у Світлани Костянтинівни є творчий потенціал. Підтримали теплими словами письменниця Валентина Сурніна, подруги й знайомі.

Велика подяка за організаційну та моральну підтримку Людмилі Цимбалюк та рідним пані Світлани. Дякуємо автору за можливість познайомитися з досить молодим видом декоративно-ужиткового мистецтва.

Виставка діятиме в бібліотеці № 1 з 6 по 22 липня. Запрошуємо всіх бажаючих.

Запрошуємо на заходи цього тижня

3 травня, п’ятниця

11.00 «Добре серце — особливим людям». Інформаційна година до Міжнародного дня боротьби за права інвалідів. Філія №35 (вул. Космонавтів, 23/1)

12.00 «Права треба знати!». Інформіна до Міжнародного дня боротьби за права інвалідів. Філія №41 (вул. Інглезі, 5)