4 лютого в бібліотеці №1 ім.Е.Багрицького пройшло чергове заняття творчої студії «Олє-Лукойє». За традицією зустріч розпочалася з читання казочки із казкової валізи.

Автор книг і казкотерапевт Ольга Лєсовікова разом з помічниками дістали книгу Святослава Сахарного «Казки з дорожньої валізи». Казкарі послухали мексиканську казочку «Юнак, дівчина та жаба». Розкрили таємницю — хто по ночах витоптував поля кукурудзи, розфарбовували картини з жабкою в сомбреро, пограли на музичних інструментах, які викликають опади.

Також учасники студії познайомилися з вовчиком, який випав з книги у казкаря Робберехта Тьєрі. Творці із задоволенням подивилися маленьку казочку про пригоди Вовчика та зрозуміли, як важливо бути у своїй казці, на своєму місці.

Ольга Ростиславівна розповіла про цікаві пригоди дівчинки Ракєл за мотивами історії бразильської письменниці Ліжії Божунги. Діти допомагали розповідати, тому що дома читали цю книжечку. Разом зачитали цікавіші моменти про дівчинку, яка вміла складати історії, а герої її розповідей з’являлися у неї в житті. Дізналися про таємницю жовтої сумки, про півня, на ім’я Рей, який забажав змінити своє ім’я.

За пропозицією казкарки Ольги Ростиславівни учасники студії «Олє-Лукойє» придумали незвичайні імена та склали їх у велику чарівну жовту сумку помічниці Олє-Лукойє. За допомогою дорослих маленькі творці пошили собі жовту сумочку з багатьма кишенями для різних казкових секретів.

Поки шили, слухали казку Бай Біна «Парасолькове дерево», з якої дізналися про братика Го та сестричку Мей, потоваришували з маленькою пандою, погуляли з червоною парасолькою — подарунком парасолькового дерева.

На завершення роботи студії чарівниця Ольга запросила малечу обрати з великої жовтої сумки записки з незвичайними іменами та з назвами казкових предметів. На обрані теми казкарі склали власні історії.

Також дослідники пограли в пісочниці, знайшли секрети: для себе — чарівні камінці, а для батьків — афоризми про море.

Безмежно вдячні казкотерапевту Ользі Лєсовіковій за чарівну атмосферу, безліч цікавих ідей, неймовірні подорожі і пригоди!