4 лютого в бібліотеці №2 імені Костянтина Паустовського відбулося нагородження переможців третього фестивалю-конкурсу «Tiger Fest-2022».

Відкрила фестиваль завідуюча бібліотекою №2 Каріна Апарінова. Каріна Вікторівна розповіла історію заснування проекту «Новий рік за китайським календарем», яким зацікавились творчі колективи міста Одеси і інших регіонів країни.

Продовжила урочисте підведення підсумків третього фестивалю-конкурсу «Tiger Fest-2022» журналіст, літератор, автор пректу Інна Іщук. Інна Анатоліївна представила пісню «Вусатий, смугастий» на свої вірші у виконанні Юрія Могилюка.

Переможець фестивалю у номінації «Вокал» артистка-вокалістка Одеської обласної філармонії ім. Д. Ойстраха Ганна Слободянік виконала пісні і вірші про символ року Тигра.

Директор Одеського зоопарку, переможець фестивалю-конкурсу «Tiger Fest-2022» Ігор Бєляков привітав гостей фестивалю в костюмі тигра і розповів про тигрів Одеського зоопарку. Переможці і гості побачили чудовий відеоролик зоопарку, де у головній ролі Тигра — Ігор Володимирович.

Вихованці Ганни Слободянік, учні МШ «Мрія», переможці конкурсу, представили музичну композицію на честь року Тигру за китайським календарем.

Артистка Одеської філармонії Олена Куклова презентувала казку Інни Іщук про маленьке тигреня. Викладач МШ №13 Надія Хохлова і її учень Микита Іванов стали переможцями конкурсу за мультіплікаційний фільм про тигреня і його друзів.

В’ячеслав Слісарчук і Ольга Райцена стали переможцями фестивалю у номінації «Казка про тигра». Письменник-мариніст ООО ВСПМ ім. І. П. Гайдаєнка, художник Юрій Письмак отримав нагороду у номінації-живопис.

Голова ООО ВСПМ ім. І. П. Гайдаєнка, бібліотекар Олександр Апарінов підготував виставки художніх і декоративних робот переможців фестивалю-конкурсу «Tiger Fest-2022».

Переможці фестивалю-конкурсу отримали грамоти, подарунки і чудовий настрій на весь рік Тигру.