Просмотров:101

15 вересня в бібліотеці №2 ім. К. Г. Паустовського відбулося нагородження лауреатів і дипломантів 21-го муніципального літературного конкурсу ім. К. Г. Паустовського.

Директор ЦБС для дорослих Наталя Кликова привітала гостей конкурсу і бібліотеку з 21-м літературним конкурсом ім. К. Г. Паустовського.

Урочисту церемонію нагородження лауреатів і дипломантів відкрила заступник директора Департаменту культури та туризму Одеської міської ради Людмила Крижалко.

Головний спеціаліст департаменту культури та туризму Одеської міської ради Анжела Василіна привітала присутніх з проведенням 21-го муніципального конкурсу імені К. Г. Паустовського і провела нагородження лауреатів і дипломантів конкурсу. Конкурс проводився за п’ятьма номінаціями: проза, поезія, краєзнавство, популяризація творчості Костянтина Паустовського і мариністика. На конкурс були представлені 28 книжок, збірок, журналів, альбомів.

За рішенням журі конкурсу у номінації «Проза» лауреатом конкурсу стала молода, але вже відома одеська письменниця Ганна Михалевська за свій роман «У коконі».

У номінації «Поезія» лауреатом конкурсу визначено молоду одеську поетесу Владиславу Ільїнську за збірку поезій «Анекдоти про дощ».

У номінації «Краєзнавство» лауреатом конкурсу став одеський письменник, краєзнавець Олександр Бірштейн за літературно-художнє видання з циклу «Прогулянки Одесою» – «Бульвар Французький весь…»

У номінації «Популяризація творчості Костянтина Паустовського» журі конкурсу прийняло рішення надати звання лауреатів конкурсу Валерію Дружбінському – колишньому особистому секретарю К.Г. Паустовського за вагомий публіцистичний спадок та постійну активну популяризацію життя та творчості письменника та співавторам соціально-культурного проекту «Кают-компанія Морської бібліотеки Одеси» Анатолію Венгруку та Інні Іщук.

У номінації «Мариністика» звання лауреатів конкурсу надається одеському журналісту Івану Рябухіну за книжку «Маяки Одеси та Одещини» та Едуарду Амчиславському і Борису Амчиславському (посмертно) за книжку «Чорне море Леоніда Утьосова. Морська тема у житті та творчості Леоніда та Едіт Утьосових».

Дипломантами конкурсу у 2020 році стали: Галина Лєкарева-Нікітіна,Олена Андрейчикова, Євгенія Красноярова, Олег Дрямін, Світлана Лисенко, Тетяна Німас.

Завідуюча бібліотекою №2 ім. К. Г. Паустовського Каріна Апарінова прочитала цитати з повісті “Золота троянда”, де Костянтин Георгійович напутствує  літератолрів. Бібліотекар Олександр Апарінов представив промо роліки “Бібліотека полна спогадів”, “Кают-компанія “Морська бібліотека” і “До дня народження Паустовського”, які розкривають роботу бібліотеки і популяризацію творчості Костянтина Паустовського.

Бібліотека організувала для переможців конкурсу і гостей заходу літературно-музичний концерт. Уривок з повісті К. Г. Паустовського “Час великих очікувань” прочла Світлана Лукіна. Артисти Одеської філармонії Олена Куклова і Ганна Розен виконали літературно-музичну композицію “Старик у станційному буфеті”. Артистка-вокалістка Одеської філармонії Ганна Слободянік виконалапісні для учасників заходу: “С тара Одеса”-пісня з кінострічки “Морські пригоди”, музика Мінкова, слова Шаферана і “Джаз Утьосова” музика Третьякова, слова Морцинкевича.

До нагородження лауреатів і дипломантів 21-го літературного конкурсу ім. К. Г. Паустовського бібліотеці подарували книжкову експозицію у вигляді морського штурвалу, яку оформив Олександр Апарінов. Олександр Григорович підготував для гостей літературну виставку лауреатів і номінантів конкурсу ім. К. Г. Паустовського.

 

Наші соціальні мережі

YouTube ЦБС для дорослих
Facebook ЦБС для дорослих
Instagram ЦБС для дорослих

ЦМБ ім. І. Я. Франко
Instagram
YouTube

Бібліотека №1 ім. Е. Г. Багрицького
Facebook
YouTube

Бібліотека №2 ім. К. Г. Паустовського
Facebook
Facebook Кают-компанія “Морська бібліотека”
Facebook Письменники-мариністи Одеської Обласної організації ім. І. П. Гайдаєнко
Facebook Лауреати літературної премії ім. К. Г. Паустовського
Facebook Золотая роза

Бібліотека №3
Facebook

Бібліотека №6
Facebook

Бібліотека №7 ім. І. П. Гайдаенко
Facebook

Бібліотека №13
Facebook

Бібліотека №16 ім. М. Ю. Лермонтова
Facebook

Бібліотека №25
Facebook

Бібліотека №28
Facebook

Бібліотека №29
Facebook
Instagram

Бібліотека №30
Facebook

Бібліотека №32
Facebook

Бібліотека №33 ім. Ю. С. Трусова
Facebook

Бібліотека №35
Facebook

Бібліотека №42
Facebook
YouTube

Бібліотека №44
YouTube

Бібліотека №47 ім. О Гончара
YouTube

Архіви