Переглядів:560

15 вересня в бібліотеці №2 ім. К. Г. Паустовського відбулося нагородження лауреатів і дипломантів 21-го муніципального літературного конкурсу ім. К. Г. Паустовського.

Директор ЦБС для дорослих Наталя Кликова привітала гостей конкурсу і бібліотеку з 21-м літературним конкурсом ім. К. Г. Паустовського.

Урочисту церемонію нагородження лауреатів і дипломантів відкрила заступник директора Департаменту культури та туризму Одеської міської ради Людмила Крижалко.

Головний спеціаліст департаменту культури та туризму Одеської міської ради Анжела Василіна привітала присутніх з проведенням 21-го муніципального конкурсу імені К. Г. Паустовського і провела нагородження лауреатів і дипломантів конкурсу. Конкурс проводився за п’ятьма номінаціями: проза, поезія, краєзнавство, популяризація творчості Костянтина Паустовського і мариністика. На конкурс були представлені 28 книжок, збірок, журналів, альбомів.

За рішенням журі конкурсу у номінації «Проза» лауреатом конкурсу стала молода, але вже відома одеська письменниця Ганна Михалевська за свій роман «У коконі».

У номінації «Поезія» лауреатом конкурсу визначено молоду одеську поетесу Владиславу Ільїнську за збірку поезій «Анекдоти про дощ».

У номінації «Краєзнавство» лауреатом конкурсу став одеський письменник, краєзнавець Олександр Бірштейн за літературно-художнє видання з циклу «Прогулянки Одесою» — «Бульвар Французький весь…»

У номінації «Популяризація творчості Костянтина Паустовського» журі конкурсу прийняло рішення надати звання лауреатів конкурсу Валерію Дружбінському – колишньому особистому секретарю К.Г. Паустовського за вагомий публіцистичний спадок та постійну активну популяризацію життя та творчості письменника та співавторам соціально-культурного проекту «Кают-компанія Морської бібліотеки Одеси» Анатолію Венгруку та Інні Іщук.

У номінації «Мариністика» звання лауреатів конкурсу надається одеському журналісту Івану Рябухіну за книжку «Маяки Одеси та Одещини» та Едуарду Амчиславському і Борису Амчиславському (посмертно) за книжку «Чорне море Леоніда Утьосова. Морська тема у житті та творчості Леоніда та Едіт Утьосових».

Дипломантами конкурсу у 2020 році стали: Галина Лєкарева-Нікітіна,Олена Андрейчикова, Євгенія Красноярова, Олег Дрямін, Світлана Лисенко, Тетяна Німас.

Завідуюча бібліотекою №2 ім. К. Г. Паустовського Каріна Апарінова прочитала цитати з повісті «Золота троянда», де Костянтин Георгійович напутствує  літератолрів. Бібліотекар Олександр Апарінов представив промо роліки «Бібліотека полна спогадів», «Кают-компанія «Морська бібліотека» і «До дня народження Паустовського», які розкривають роботу бібліотеки і популяризацію творчості Костянтина Паустовського.

Бібліотека організувала для переможців конкурсу і гостей заходу літературно-музичний концерт. Уривок з повісті К. Г. Паустовського «Час великих очікувань» прочла Світлана Лукіна. Артисти Одеської філармонії Олена Куклова і Ганна Розен виконали літературно-музичну композицію «Старик у станційному буфеті». Артистка-вокалістка Одеської філармонії Ганна Слободянік виконалапісні для учасників заходу: «С тара Одеса»-пісня з кінострічки «Морські пригоди», музика Мінкова, слова Шаферана і «Джаз Утьосова» музика Третьякова, слова Морцинкевича.

До нагородження лауреатів і дипломантів 21-го літературного конкурсу ім. К. Г. Паустовського бібліотеці подарували книжкову експозицію у вигляді морського штурвалу, яку оформив Олександр Апарінов. Олександр Григорович підготував для гостей літературну виставку лауреатів і номінантів конкурсу ім. К. Г. Паустовського.

 

Подібні записи:


Робота ЦБС м.Одеси під час війни

Незважаючи на важкий та небезпечний час, Централізована бібліотечна система міста Одеси продовжує роботу. Щодня сотні читачів приходять у філії, щоб узяти книги, поспілкуватися з бібліотекарями, зарядитись вірою в те, що все буде гаразд. Співробітники ЦБС проводять заходи, які допомагають людям стійко триматись у ці нелегкі дні. Ми підготували відеорозповіді про те, як кожна бібліотека ЦБС робить свій внесок у моральну підтримку одеситів та біженців з інших міст.

Актуальна мапа укриттів

Якщо інформація не відповідає дійсності чи існують укриття, яких немає на мапі, пишіть на пошту nowar@lib.od.ua.

Натисніть на карту, щоб збільшити

Наші соціальні мережі

Instagram ЦБС для дорослих

Facebook ЦБС для дорослих

YouTube ЦБС для дорослих

Записки книгознавця

Арт бiблiотека

Арт бiблiотека 2.0

ЦМБ ім. І. Я. Франка

TikTok

TikTok BookTok

Instagram

Instagram Краєзнавчий відділ

Instagram бібліотечного котика

Facebook

Facebook Читальна зала

YouTube

Одеса для всіх

Про Одесу з любов’ю

Бібліографічна авоська

Бібліотека №1 ім. Е. Г. Багрицького

TikTok

Facebook

Facebook

YouTube

Бібліотека №2 ім. К. Г. Паустовського

Facebook

Facebook Кают-компанія «Морська бібліотека»

Facebook Письменники-мариністи Одеської Обласної організації ім. І. П. Гайдаєнко

Facebook Лауреати літературної премії ім. К. Г. Паустовського

Facebook Золота троянда

Час великих очікувань

Бібліотека №3

Facebook

Бібліотека №6

Facebook

Бібліотека №7 ім. І. П. Гайдаенко

Facebook

Бібліотека №12 ім. О. І. Купріна

Facebook

Бібліотека №13

Facebook

Бібліотека №16 ім. М. Ю. Лермонтова

Facebook

Бібліотека №25

Facebook

Бібліотека №28

Facebook

Бібліотека №29

Instagram

Facebook

Бібліотека №30

Facebook

YouTube

Симфонія книжкових сторінок

Бібліотека №32

Facebook

Бібліотека №33 ім. Ю.С.Трусова

Facebook

Бібліотека №34

Facebook

Бібліотека №35

Facebook

Бібліотека №41

TikTok

Instagram

Facebook

Бібліотека №42

Instagram

Facebook

YouTube

Бібліотека №44

YouTube

Бібліотека №47 ім. О Гончара

Facebook

YouTube

Бібліотерапія

Зональні блоги

Територія книг

Бібліотечні Черемушки

Управління культури Департаменту КМСЄІ Одеської міської ради
Facebook Pagelike Widget
Архіви