Просмотров:108

8 серпня в  бібліотеці №28 пройшла інформаційно-бібліотечна година «Зібрання духовної мудрості». Захід був присвячений 200-річчю від дня народження Пантелеймона Куліша.

Бібліотекар Олена Гончарова розповідала відвідувачам бібліотеки про творчі доробки письменника та про самого Пантелеймона Олександровича. Більшість читачів вперше дізнались, що  П. Куліш належить до найактивніших діячів українського суспільно-культурного руху 40-90 рр. XIX століття.

Виставка-пам’ять , яка експонуватиметься у бібліотеці, містить книжкові та періодичні видання про життя і творчість Пантелеймона Куліша, збірки його епістолярної спадщини, праці з історії, етнографії, художні твори, документи та фотоматеріали. Серед них:  «Записки о Южной Руси», «Святе письмо Старого і Нового Завіту» (перший український переклад Біблії), «Вибрані листи Пантелеймона Куліша українською мовою писані» (видання Української Вільної Академії Наук у США), «Повість про український народ. Моє життя (Життя Куліша). Хутірська філософія і віддалена від світу поезія» та інші.

Відвідувачі бібліотеки з задоволенням взяли художні твори з виставки, щоб краще ознайомитися з творчістю письменника.

Анонси бібліотечних заходів в ЦБС м. Одеси

15.11 о 14.00: «Той, хто до краю дійде, Зведе сходи для того, Хто далі йде». Година запитань і відповідей освітнього проекту-лекторію «Відверті розмови за чашкою кави». Філія №1. Поза межами бібліотеки
(Генуезька вулиця, 22)
15.11 о 15.00: «Твори К. Паустовського будуть тривожити, будити, надихати, очищати і нагадувати нам: ти – Людина». Морське засідання. До всесвітнього дня вітань. Філія №2 (вул. Градоначальницька, 9)
15.11 о 14.00: «Школа ввічливих наук». Етикет-клас. Філія №30 (вул. Кримська, 58)
15.11 о 12.00: «Моя родина читає більше інших!». Конкурс читацьких родин. Філія №41 (вул. Iнглезi, 5)
15.11 о 17.00: «Милосердя – відгук душі». Урок духовності. ЦМБ ім. І.Франка (Книжковий пров., 1а)
16.11 о 15.00: «Парадокс читання: воно відволікає нас від реальності, щоб наповнити реальність змістом». Бібліотечний урок-роздум. Філія № 1 (вул. Преображенська, 35а)
18.11 о 15.30: Віртуальна прогулянка літературною Одесою. ЦМБ ім. І.Франка (Книжковий пров., 1а)

Архіви