Просмотров:17

10 жовтня в бібліотеці № 30 відбувся черговий майстер-клас з правопівкульного малювання «Місячний пейзаж». Захід відвідали юні читачі бібліотеки, які є членами гуртка «Шалений равлик».

Усі діти з минулого уроку вже знали, що правопівкульне малювання, або інтуїтивний живопис, розкриває творчий потенціал через активацію правої півкулі мозку в режим творчості та вміння чути себе, довіряючи своїй інтуїції. А також самі переконалися в тому, що завдяки правопівкульному малюванню, можна за короткий термін навчитися малювати не просто звичайні малюнки, а майже цілісні картини, які містять багато образів і дивують своєю глибиною. І прикладом тому був малюнок ще з першого заняття – чудовий пейзаж «Краса осені».

Проводила майстер-клас для дітей викладач з правопівкульного малювання Марина Тарабанчук. А темою малювання гуашшю був «Місячний пейзаж».

Діти з задоволенням поринули у творчий процес малювання, а викладач підходила до кожного юного творця, направляючи та підказуючи.

Майстер-клас усім дуже сподобався. Малюнки «Місячного пейзажу» у всіх вийшли дуже гарні, емоційні й романтичні. Заняття правопівкульним малюванням пройшло дуже натхненно та захоплююче.

Правопівкульне малювання допоможе всім розвинути творчі здібності, вміння мислити не пересічно, дозволить  також збільшити мозкову активність в п’ять разів і повірити в свій талант абсолютно кожному учаснику.

Тому, всі бажаючі навчитися писати чудові картини за методом правопівкульного малювання, можуть відвідувати такі майстер-класи у викладача Марини Тарабанчук, яка проводить заняття у бібліотеці-філії № 30 за адресою: вул. Кримська, 58.

 

Наші соціальні мережі

YouTube ЦБС для дорослих
Facebook ЦБС для дорослих
Instagram ЦБС для дорослих

ЦМБ ім. І. Я. Франко
Instagram
YouTube

Бібліотека №1 ім. Е. Г. Багрицького
Facebook
YouTube

Бібліотека №2 ім. К. Г. Паустовського
Facebook
Facebook Кают-компанія “Морська бібліотека”
Facebook Письменники-мариністи Одеської Обласної організації ім. І. П. Гайдаєнко
Facebook Лауреати літературної премії ім. К. Г. Паустовського
Facebook Золотая роза

Бібліотека №3
Facebook

Бібліотека №6
Facebook

Бібліотека №7 ім. І. П. Гайдаенко
Facebook

Бібліотека №13
Facebook

Бібліотека №16 ім. М. Ю. Лермонтова
Facebook

Бібліотека №25
Facebook

Бібліотека №28
Facebook

Бібліотека №29
Facebook
Instagram

Бібліотека №30
Facebook

Бібліотека №32
Facebook

Бібліотека №33 ім. Ю. С. Трусова
Facebook

Бібліотека №35
Facebook

Бібліотека №42
Facebook
YouTube

Бібліотека №44
YouTube

Бібліотека №47 ім. О Гончара
YouTube

Архіви
<--{/literal} END JIVOSITE CODE -->