Просмотров:74

24 грудня в бібліотеці № 30 відбулася психологічна зустріч «Як здійснюються мрії».  На захід завітали викладач, магістр психології, практикуючий психолог, фахівець в області практичної арт-терапії, позитивної психотерапії Анастасія Горшеніна і читачі бібліотеки підліткового віку від 11 до 16 років.

Бібліотекар В’ячеслав Черніков привітав гостей з наступаючим Новим роком і запропонував відповісти на питання короткої вікторини на тему свята Нового року.

Ведуча заходу Анастасія Горшеніна провела для підліткової аудиторії психологічну зустріч «Як здійснюються мрії». Психолог запропонувала присутнім задуматися над планами, цілями і мріями на 2020 рік, а також відповісти на безліч цікавих запитань. Наприклад:  «Що для вас є Новий рік?», «Які досягнення були в році, що минає, що було примітного, гарного, чим можна було пишатися?», «Чи є мрія?»…

Ведуча заходу говорила про те, як важливо мати мрії та цілі. Психолог також розповіла дітям про духовні цінності і просила відповісти на питання, що стосуються особистості людини. Відвідувачі заходу мали задуматися і відповісти, які риси особистості, характеру їм подобаються у дорослих, чому їм приємно з ними спілкуватися, а також назвати ті риси, які вони хотіли б мати.

Під час заходу підлітки, читачі бібліотеки писали свої бажання, надії та мрії, а потім коментували свої послання, які вони, матерального чи духовного характеру. Усі з задоволенням робили свої колажі, які відображали, символізували їх задуми, бажання, мрії та цілі на 2020 рік.

По завершенні заходу Анастасія Горшеніна підвела підсумок цієї психологічної зустрічі, зазначивши, що всі діти були активними і відмінно впоралися із завданнями. Юні читачі відчули більше впевненості в тому, що в наступному році зможуть здійснити свої мрії та цілі, а також зрозуміли, як це можна зробити.

Наші соціальні мережі

YouTube ЦБС для дорослих
YouTube сайту ЦБС для дорослих
Центральна міська бібліотека ім. І. Я. Франка
Facebook ЦБС ім. І. Я. Франко
Instagram ЦБС ім. І. Я. Франко
Бібліотека №1 ім. Е. Г. Багрицького
Facebook Бібліотека №1 ім. Е. Г. Багрицького
Бібліотека №2 ім. К. Г. Паустовського
Facebook Бібліотека №2 ім. К. Г. Паустовського
Facebook Кают-компанія “Морська бібліотека”. Бібліотека №2 ім. К. Г. Паустовського
Facebook Письменники-мариністи Одеської Обласної організації ім. І. П. Гайдаєнко. Бібліотека №2 ім. К. Г. Паустовського
Facebook Лауреати літературної премії ім. К. Г. Паустовського. Бібліотека №2 ім. К. Г. Паустовського
Facebook Золотая роза. Бібліотека №2 ім. К. Г. Паустовського
Бібліотека №7 ім. І. П. Гайдаенко
Facebook Бібліотека №7 ім. І. П. Гайдаенко
Бібліотека №25
Facebook Бібліотека №25
Бібліотека №29
Instagram Бібліотека №29
Бібліотека №33 ім. Ю. С. Трусова
Facebook Бібліотека №33 ім. Ю. С. Трусова
Бібліотека №35
Facebook Бібліотека №35

Архіви