Просмотров:70

29 грудня в бібліотеці № 30 відбулося відкриття чергової експозиції ретроспективної виставки картин «Моя Одеса – чудове місто. Весела палітра».  Ця виставка робіт учнів дитячої художньої школи № 2 створює затишок в бібліотеці, дарує прекрасний настрій і тішить погляд всіх відвідувачів бібліотеки.

Експозиція картин розташована у вестибюлі, а також у відділі абонемента та читальному залі. Роботи учнів виконані на папері аквареллю, гуашшю, кольоровими олівцями, а також на полотні маслом. Вік юних художників – від 9 до 14 років.

Картинна галерея, виставлена в вестибюлі бібліотеки – це виставка ілюстрацій до творів одеської дитячої письменниці Зубко Світлани Олександрівни. А експозиція картин, що знаходиться у відділі абонемента та читальному залі, відображає образ рідного міста Одеси – вулиці та дворики, атракціони, пляжі і красу Чорного моря.

Всі роботи юних художників дарують естетичну насолоду, привносять гордість за наш рідний край, в якому ми живемо, а також створюють чудовий настрій.

Бібліотека-філія №30 запрошує всіх бажаючих відвідати ретроспективну виставку картин «Моя Одеса – чудове місто. Весела палітра» та отримати море задоволення!

ВНИМАНИЕ!

Согласно распоряжению городского головы Одессы Централизованная библиотечная система приостанавливает обслуживание читателей. Это вынужденная мера, которая связана с необходимостью снизить риск распространения острой респираторной инфекции, вызванной коронавирусом COVID-19.

Ориентировочно ограничение продлится до 24 апреля включительно.

Однако и во время вынужденной остановки мы будем продолжать работу. Смотрите наш Youtube-канал, где будут появляться буктрейлеры и другие видеоматериалы.

Архіви