Просмотров:376

12 січня в бібліотеці  № 30  відбувся літературний гороскоп «В новий рік разом з книгою».  Захід відвідали постійні читачі.

Співробітники бібліотеки підготували книжкову виставку-гороскоп, де література підібрана за знаками того чи іншого гороскопу. Ця виставка функціонуватиме протягом усього року. Бібліотекар Вікторія Чекмарьова-Ланецька презентувала виставку,  розповівши читачам про літературний гороскоп, який підкаже, з  якої книги слід розпочати Новий рік.

Читачі з цікавістю дізналися про книги, які їм варто почитати в 2019 році відповідно до свого гороскопу за знаком зодіаку.  Вони почули, який саме літературний герой стане для читача альтер-его в наступаючому році. Який літературний твір буде нагадувати його життя? Які книги варто прочитати, щоб відчувати себе краще?

Так, наприклад, знаку Овна відповідає книга Грибоєдова «Горе від розуму». Овен – типовий Чацький, який через свою прямолінійність і категоричність ризикує поставити під удар як особисте життя, так і кар’єру. В 2019-му році Овну краще вчитися миритися з недоліками і помилками оточуючих, щоб зберегти власні нерви і стосунки з близькими. У цьому йому може допомогти книга Еріка Берна «Ігри, в які грають люди. Ця книга навчить краще розуміти мотиви власних і чужих вчинків і причини виникнення конфліктів. Тактовність – ось головний девіз в новому році.

В ході заходу бібліотекар розповіла читачам про літературу всіх 12-ти знаків зодіаку. До кожної книги прикріплена захоплююча інформація. Таким чином, будь-який читач бібліотеки має можливість ознайомитись з такою незвичайною і цікавою книжковою експозицією, дізнавшись про книгу і героїв у відповідності зі своїм гороскопом, а також взяти додому почитати цікаві їм видання.

Наші соціальні мережі

YouTube ЦБС для дорослих

ЦМБ ім. І. Я. Франко

Facebook

Instagram

YouTube

Бібліотека №1 ім. Е. Г. Багрицького

Facebook

YouTube

Бібліотека №2 ім. К. Г. Паустовського

Facebook

Facebook Кают-компанія “Морська бібліотека”

Facebook Письменники-мариністи Одеської Обласної організації ім. І. П. Гайдаєнко

Facebook Лауреати літературної премії ім. К. Г. Паустовського

Facebook Золотая роза

Бібліотека №3

Facebook

Бібліотека №6

Facebook

Бібліотека №7 ім. І. П. Гайдаенко

Facebook

Бібліотека №16 ім. М. Ю. Лермонтова

Facebook

Бібліотека №25

Facebook

Бібліотека №28

Facebook

Бібліотека №29

Instagram

Бібліотека №30

Facebook

Бібліотека №32

Facebook

Бібліотека №33 ім. Ю. С. Трусова

Facebook

Бібліотека №35

Facebook

Бібліотека №42

Facebook

YouTube

Бібліотека №44

YouTube

Бібліотека №47 ім. О Гончара

YouTube

Архіви