Просмотров:91

26 грудня в бібліотеці № 30 відкрилося бібліокафе «Найсмачніші книги року».  На захід завітали члени клубу «Книгоман» і постійні читачі бібліотеки.

 

Бібліотекар Ніна Удалова запропонувала аудиторії ознайомиться з меню бібліокафе і спробувати найсмачніші книги року за відгуками читачів. Вона пояснила всім, що ця література – книжкові новинки, що надійшли в бібліотеку протягом 2019 року.

Бібліотекар дуже цікаво і захоплююче розповіла відвідувачам бібліо-кафе про кожну книжкову страву. Читачі дізналися про меню книжкової страви в різноманітних жанрах сучасних письменників. Це – Роберт Гелбрейт «Смертельна білизна», Марина Степнова «Безбожний провулок», Тетяна Степанова «Яд-шоколад», Гузель Яхина «Зулейха відкриває очі», Софі Кінселла «Шлюбна ніч», Макс Фрай «Кавова книга», Дарина Дезомбре «Привид Небесного Єрусалима», Халед Хоссейні «Той, що біжить за вітром», Сара Джио «Фіалки в березні», Елізабет Едмондсон «Крижане озеро», Наталя Солнцева «Дуель з Оракулом» та інші.

Рекомендуючи кожну книжкову страву, співробітник бібліотеки запевнила читачів в тому, що вони безумовно справлять на любителів смачної літератури величезне враження. Адже у цих творах є усе – містичний трилер, головоломна загадка в детективі, чудове фентезі, роман про кохання і складні взаємини, сентиментальний роман з історією про дружбу і вірність, про зраду і спокуту, а також загадкові події, знаки і символи, пошук скарбів, таємниці минулого…

В ході заходу усі відвідувачі бібліокафе з задоволенням захотіли спробувати на смак запропоновану книжкову страву улюбленого жанру.

А потім читачі разом з бібліотекарем Ніною Удаловою за солодким столом, з чашкою ароматної кави, в теплій душевної атмосфері говорили про улюблені жанри сучасних писменників, про новинки найсмачнішіх книг 2019 року, обмінювалися враженнями про вже прочитані смачні книги і ділилися рекомендаціями.

Наші соціальні мережі

YouTube ЦБС для дорослих
YouTube сайту ЦБС для дорослих
Центральна міська бібліотека ім. І. Я. Франка
Facebook ЦБС ім. І. Я. Франко
Instagram ЦБС ім. І. Я. Франко
Бібліотека №1 ім. Е. Г. Багрицького
Facebook Бібліотека №1 ім. Е. Г. Багрицького
Бібліотека №2 ім. К. Г. Паустовського
Facebook Бібліотека №2 ім. К. Г. Паустовського
Facebook Кают-компанія “Морська бібліотека”. Бібліотека №2 ім. К. Г. Паустовського
Facebook Письменники-мариністи Одеської Обласної організації ім. І. П. Гайдаєнко. Бібліотека №2 ім. К. Г. Паустовського
Facebook Лауреати літературної премії ім. К. Г. Паустовського. Бібліотека №2 ім. К. Г. Паустовського
Facebook Золотая роза. Бібліотека №2 ім. К. Г. Паустовського
Бібліотека №7 ім. І. П. Гайдаенко
Facebook Бібліотека №7 ім. І. П. Гайдаенко
Бібліотека №25
Facebook Бібліотека №25
Бібліотека №29
Instagram Бібліотека №29
Бібліотека №33 ім. Ю. С. Трусова
Facebook Бібліотека №33 ім. Ю. С. Трусова
Бібліотека №35
Facebook Бібліотека №35

Архіви