Просмотров:81

13 лютого працівники бібліотеки №47 ім.Олеся Гончара запросили хлопчиків і дівчаток  взяти участь в голосних читаннях  «Канікули з гарною книгою». Діти, що прийшли до бібліотеки, опинилися у дивовижному світі дитячої книги, казки і фантазії.

Юлія Северюхіна, бібліотекар дитячого відділу, розповіла дітям про літературу для підлітків. Дітям була представлена книжкова виставка « Веселкові  острови дитячої книги».

Протягом канікул в бібліотеці діти  гарно відпочивають, відправляючись  в захоплюючу подорож  по  сторінках улюблених книг, читають яскраві  дитячі журнали, спілкуються з однолітками в мережі  Інтернет,  грають в пізнавальні ігри. Бібліотекар згадала  про те, що казки бувають літературні і фольклорні, побутові  і про тварин, але самі захоплюючі, цікаві і  улюблені – це чарівні казки. Адже, казка – прекрасний учитель, лікар душі, розумний співрозмовник, вона вчить  добру і милосердю.

Канікули це час для читання улюблених книг. Діти взяли участь в літературній  грі «В країні цікавих історій» і продемонстрували відмінні знання.

На пропозицію бібліотекаря «Якщо  був би я поетом» всі гуртом  згадали вірші і читали їх напам’ять. На питання «Як звали улюблених тварин (собаку, свинку, качку, папугу і сову) доктора Айболита?» діти довго шукали відповідь. Але, включаючи винахідливість і смикалку, успішно впоралися з усіма завданнями.

Проведений час у бібліотеці виявився для дітей пізнавальним і веселим. А закінчився цей незвичайний урок голосними читаннями «Прочитай мені». Юлія Северюхіна прочитала уривок з книги Роальда Даля «ВДВ» про веселі, зворушливі і іноді жахливі пригоди семиметрового велетня і маленької дівчинки Софії.Читачі, які прийшли в цей час до бібліотеки, залюбки підключились до всіх дітей. По закінченні всі  діти   взяли улюблені книги додому.

Наші соціальні мережі

YouTube ЦБС для дорослих

ЦМБ ім. І. Я. Франко

Facebook

Instagram

YouTube

Бібліотека №1 ім. Е. Г. Багрицького

Facebook

YouTube

Бібліотека №2 ім. К. Г. Паустовського

Facebook

Facebook Кают-компанія “Морська бібліотека”

Facebook Письменники-мариністи Одеської Обласної організації ім. І. П. Гайдаєнко

Facebook Лауреати літературної премії ім. К. Г. Паустовського

Facebook Золотая роза

Бібліотека №3

Facebook

Бібліотека №6

Facebook

Бібліотека №7 ім. І. П. Гайдаенко

Facebook

Бібліотека №16 ім. М. Ю. Лермонтова

Facebook

Бібліотека №25

Facebook

Бібліотека №28

Facebook

Бібліотека №29

Instagram

Бібліотека №30

Facebook

Бібліотека №32

Facebook

Бібліотека №33 ім. Ю. С. Трусова

Facebook

Бібліотека №35

Facebook

Бібліотека №42

Facebook

YouTube

Бібліотека №44

YouTube

Бібліотека №47 ім. О Гончара

YouTube

Архіви