Просмотров:193

29 лютого в бібліотеці № 1 імені Едуарда Багрицького познайомилися з ілюстративною творчістю Теодора Северіна. Художника відомого далеко за межами нашої країни.

Відкрила урочисту подію Ірина Гіндіна – завідуюча бібліотеки імені Едуарда Багрицького. Привітала та подякувала присутнім за особливу атмосферу в залі. Розповіла про талановитих винуватців заходу – Теодора Северіна та Віктора Крупку. Вони є творцями книги «Химерник», де Віктор Крупка – автор віршів, а Теодор Северин зробив ілюстрації до них.

Книжкова ілюстрація – це один з видів графічного мистецтва, в якому художник наочними образами пояснює текст або текстові фрагменти. Художні образи Теодора Северіна створені для цілих підрозділів поетичного збірника «Химерник» Віктора Крупки. Але повне занурення в текстове наповнення надихнуло художника створити ілюстрації і для окремих поезій. Не всі графічні роботи ввійшли в книгу, але є на виставці. На презентації всі бажаючи мали можливість побачити красу світу химер і дізнатися цікаві моменти роботи до народження художнього наповнення.

Віктор Крупка приїхав з Вінниці, щоб особисто привітати та виказати радість і гордість за успішний проект. Ця подія є знаковою, тому що автори спільно відтворили атмосферу наповнену чарівництвом взаємодії малюнка та слова. Презентація пройшла напередодні весни, що вже символізує шану і подяку усталеним творчим надбанням та готовність рухатися далі, щоб  надихати сучасними лейтмотивами у власній творчості.

Багато читали віршів, наповнювалися музичними акордами, обговорювали, ділилися враженнями. Більшість присутніх мали можливість особисто прочитати вірші зі збірника «Химерник» Віктора Крупки, завдяки флешмобу, який влаштували бібліотекарі.

Велика подяка за особливу подію Теодору Северіну, Ользі Северін, Вікторові Крупка, Світлані Кругловській. Бажаємо подальших звершень і насолоди від творчості.

Виставка ілюстрацій Теодора Северіна діє в бібліотеці імені Едуарда Багрицького. Запрошуємо!

Наші соціальні мережі

Instagram ЦБС для дорослих

Facebook ЦБС для дорослих

YouTube ЦБС для дорослих

ЦМБ ім. І. Я. Франко

Instagram

Facebook

YouTube

Библиографическая авоська

Об Одессе с любовью

Бібліотека №1 ім. Е. Г. Багрицького

Facebook

YouTube

Бібліотека №2 ім. К. Г. Паустовського

Facebook

Facebook Кают-компанія “Морська бібліотека”

Facebook Письменники-мариністи Одеської Обласної організації ім. І. П. Гайдаєнко

Facebook Лауреати літературної премії ім. К. Г. Паустовського

Facebook Золотая роза

Бібліотека №3

Facebook

Бібліотека №6

Facebook

Бібліотека №7 ім. І. П. Гайдаенко

Facebook

Бібліотека №13

Facebook

Бібліотека №16 ім. М. Ю. Лермонтова

Facebook

Бібліотека №25

Facebook

Бібліотека №28

Facebook

Бібліотека №29

Instagram

Facebook

Бібліотека №30

Facebook

Бібліотека №32

Facebook

Бібліотека №33 ім. Ю. С. Трусова

Facebook

Бібліотека №35

Facebook

Бібліотека №41

Facebook

Бібліотека №42

Facebook

YouTube

Бібліотека №44

YouTube

Бібліотека №47 ім. О Гончара

Бібліотерапія

YouTube

Архіви
<--{/literal} END JIVOSITE CODE -->