Просмотров:368

22 грудня в бібліотеці №1 ім. Едуарда Багрицького в рамках проекту «Екологічна просвіта» пройшла звітна зустріч «Клубу поціновувачів каміння”. За рік в межах клубу проходило навчання, відбувалися зміни та трансформації, переосмислення. На протязі року здійснювалася основна мета проекту – покращити, вдосконалити і гідно реалізувати  набуті і усвідомлені знання у відвідувачів клубу. Важливість цих  зустрічей довели учасники своїми досягненнями. Вони неодноразово цього року привозили дипломи з фестивалів за фахом.

Відкрила засідання Світлана Кругловська. В доповіді про  виконану роботу вона підкреслила основні напрямки роботи, здобутки та  важливі моменти над якими важливо ще працювати, подякувала всім за співпрацю. Також присутні обговорили і основні теми майбутніх заходів. Світлана також принесла і подарувала всім присутнім передноворічні поради від  чарівної Феї Каміння. Астролог Анастасія Лаврентьєва поділися своїми дослідженнями на наступний рік,  корисними для присутніх.

Була детально розглянута тема «Загадки тектитів”.  Тектити — це розплавлені шматочки темно-зеленого, зеленого, жовтого, іноді чорного чи коричневого скла різноманітної форми розміром до декількох сантиметрів, невстановленого походження. Знайдено тектити на всіх континентах. Одна з найпоширеніших гіпотез полягає в тому, що тектити — уламки скла метеоритного походження (тобто сформовані при ударі великих метеоритів об поверхню Землі).

Про види   тектитів, їх особливості  розповіла куратор клубу,  Світлана Кругловська. Про походження тектитів, метеорити, видозміни земної поверхні та багато взаємопов’язаних з тектитами цікавих фактів пояснив геолог Юрій Румянцев.

Зустріч була інформаційно насиченою, емоційно теплою і доброю, наповненою чарівництвом.

Наші соціальні мережі

YouTube ЦБС для дорослих

ЦМБ ім. І. Я. Франко

Facebook

Instagram

YouTube

Бібліотека №1 ім. Е. Г. Багрицького

Facebook

YouTube

Бібліотека №2 ім. К. Г. Паустовського

Facebook

Facebook Кают-компанія “Морська бібліотека”

Facebook Письменники-мариністи Одеської Обласної організації ім. І. П. Гайдаєнко

Facebook Лауреати літературної премії ім. К. Г. Паустовського

Facebook Золотая роза

Бібліотека №3

Facebook

Бібліотека №6

Facebook

Бібліотека №7 ім. І. П. Гайдаенко

Facebook

Бібліотека №16 ім. М. Ю. Лермонтова

Facebook

Бібліотека №25

Facebook

Бібліотека №28

Facebook

Бібліотека №29

Instagram

Бібліотека №30

Facebook

Бібліотека №32

Facebook

Бібліотека №33 ім. Ю. С. Трусова

Facebook

Бібліотека №35

Facebook

Бібліотека №42

Facebook

YouTube

Бібліотека №44

YouTube

Бібліотека №47 ім. О Гончара

YouTube

Архіви