Просмотров:419

26 січня в бібліотеці №1 імені Едуарда Багрицького пройшли пізнавальні лекції в рамках проекту «Екологічна просвіта». З темою  «Фактор ЗНАННЬ в становленні людства” познайомив геолог, геодезист, дослідник Ігор Рум’янцев.

Лекція була насичена цікавими фактами. Неодноразово Ігор Іванович вражав присутніх інформацією, а також пояснював вже відомі тези про Знання та етапи розвитку цивілізації. Учасники разом з лектором проводи паралелі і усвідомлювали, який великий внесок у розвиток людства вкладають дослідники і вчені. Тому всі знання та вчення треба використовувати з повагою та розумінням. Все поверхове потребує поглибленого вивчення, а потім вже реалізації, тому що найголовніше – НЕ ЗАШКОДИТИ.

Художник та астропсихолог Анастасія Лаврентьєва провела майстер-клас з основних і загальних  питань астрології.  Були розглянуті основні історичні питання формування астрології. Також Анастасія Лаврентієва представила свої художні роботи на астрологічну тематику.

Художник та керівник суспільної організації “Колорай” – Теодор Северин, в лекції, яка обґрунтовувалася елементами практики, розкрив слухачам таємниці підтримки організму в гармонії та життєрадісності, якими користувалися ще наші пращури.

В бібліотеці ім. Е. Багрицького можна дізнатися багато корисного та зустрітися з лекторами та фахівцями. Всіх бажаючих запрошуємо познайомитися з новими надходженнями, перечитати, те що давно бажали, скористатися Wi-Fi зоною, знайти нових друзів, відвідати лекції і семінари. І все безкоштовно.

Наші соціальні мережі

YouTube ЦБС для дорослих
Facebook ЦБС для дорослих
Instagram ЦБС для дорослих

ЦМБ ім. І. Я. Франко
Instagram
YouTube

Бібліотека №1 ім. Е. Г. Багрицького
Facebook
YouTube

Бібліотека №2 ім. К. Г. Паустовського
Facebook
Facebook Кают-компанія “Морська бібліотека”
Facebook Письменники-мариністи Одеської Обласної організації ім. І. П. Гайдаєнко
Facebook Лауреати літературної премії ім. К. Г. Паустовського
Facebook Золотая роза

Бібліотека №3
Facebook

Бібліотека №6
Facebook

Бібліотека №7 ім. І. П. Гайдаенко
Facebook

Бібліотека №13
Facebook

Бібліотека №16 ім. М. Ю. Лермонтова
Facebook

Бібліотека №25
Facebook

Бібліотека №28
Facebook

Бібліотека №29
Facebook
Instagram

Бібліотека №30
Facebook

Бібліотека №32
Facebook

Бібліотека №33 ім. Ю. С. Трусова
Facebook

Бібліотека №35
Facebook

Бібліотека №42
Facebook
YouTube

Бібліотека №44
YouTube

Бібліотека №47 ім. О Гончара
YouTube

Архіви