Просмотров:274

2 листопада в бібліотеці №1 імені Едуарда Багрицького пройшов захід клубу «Мистецтво Слова» під назвою «Листопад… в почуттях я розчинюсь…».

Осінь – це час розквіту мрій, переоцінки почуттів, перезавантаження думок. Золота пора багряними кольорами заохочує шукати тепла серед споріднених душ, сенсу життя.

Різкі зміни у природі відтіняються хаотичністю в людських життях. Поступова зміна погоди, довгі теплі осінні думки дарують насолоду та милування красою навколо. Радує цьогорічна осінь грайливо-теплим поступом. Тому і тема заходу, який пройшов в бібліотеці саме осіння – «Листопад… в почуттях я розчинюсь…»

Відкрила захід поезією про осінь Світлана Кругловська – організатор і модератор клубу «Мистецтво слова». За домовленістю, кожен бажаючий художньо забарвленим словом підтримував осінню тему. Справжній літературний калейдоскоп почуттів, вражень, переживань заповнив читальну залу бібліотеки ім.Е.Багрицького.

Перед гостями та читачами бібліотеки виступив поет та композитор Іван Альохін з музичними композиціями «Жовті крила», «Кохана жінка», «Над синім Дніпром» та іншими.

Валентина Черенова прочитала вірші Едуарда Асадова «Как много тех с кем можно..» та Євгенія Євтушенко «В миг полуосени – полузимы» та запропонувала увазі присутніх найпотаємніше і заповітне – власні вірші.

Ігорь Нєхаєнко привітав власною поезією завдяки якій присутні поринули в світ не тільки зовнішніх, а і внутрішніх сюжетів.

Юлія Третьякова читала поезії про жінку, почуття, особливості жіночої душі. Автор дуже щиро та проникливо читала свої твори.

Євгеній Ушан, як завжди надихав віршами та дарував вже інші від попередніх виступаючих емоції. Підхопив цей вітерець поетичного натхнення Юрій Вадон, який так полюбляє натякнути на відоме уникаючи прямого називання.

Володимир Черевченко продемонстрував лаконічні але такі тонкі, влучні і точні особливості людських почуттів, оточуючих обставин та життєвих сюжетів.

Разом з Володимиром Черевченко всі разом співали під гітару пісню Олексія Артемьєва «Осінній романс» та пісню з альбому гурту «Пісняри» «А любовь как сон». Порадував присутніх Володимир Черевченко і авторською композицією «Річка долі».

Слухали прозу від Ганни Михалєвскої. Оповідання «Тітко Йом» тримало усіх в очікуванні розв’язання інтриги та подальших дій в стосунках між героями. Також Ганна презентувала уривок з нового роману «Тріщина»

Зустріч поетів, прозаїків та охочих доторкнутися до осіннього чарівництва пройшла з повагою до творчості та почуттів один одного.  Бібліотекарі висловили подяку за теплу та приємну зустріч. Восени та взимку завжди рятують фільми, книжки і улюблені друзі. Тому чекаємо бажаючих на наступну зустріч клубу «Мистецтво слова», яка відбудеться 7 грудня.

Наші соціальні мережі

YouTube ЦБС для дорослих
Facebook ЦБС для дорослих
Instagram ЦБС для дорослих

ЦМБ ім. І. Я. Франко
Instagram
YouTube

Бібліотека №1 ім. Е. Г. Багрицького
Facebook
YouTube

Бібліотека №2 ім. К. Г. Паустовського
Facebook
Facebook Кают-компанія “Морська бібліотека”
Facebook Письменники-мариністи Одеської Обласної організації ім. І. П. Гайдаєнко
Facebook Лауреати літературної премії ім. К. Г. Паустовського
Facebook Золотая роза

Бібліотека №3
Facebook

Бібліотека №6
Facebook

Бібліотека №7 ім. І. П. Гайдаенко
Facebook

Бібліотека №13
Facebook

Бібліотека №16 ім. М. Ю. Лермонтова
Facebook

Бібліотека №25
Facebook

Бібліотека №28
Facebook

Бібліотека №29
Facebook
Instagram

Бібліотека №30
Facebook

Бібліотека №32
Facebook

Бібліотека №33 ім. Ю. С. Трусова
Facebook

Бібліотека №35
Facebook

Бібліотека №42
Facebook
YouTube

Бібліотека №44
YouTube

Бібліотека №47 ім. О Гончара
YouTube

Архіви
<--{/literal} END JIVOSITE CODE -->