Просмотров:75

2 листопада в бібліотеці №1 імені Едуарда Багрицького пройшов захід клубу «Мистецтво Слова» під назвою «Листопад… в почуттях я розчинюсь…».

Осінь – це час розквіту мрій, переоцінки почуттів, перезавантаження думок. Золота пора багряними кольорами заохочує шукати тепла серед споріднених душ, сенсу життя.

Різкі зміни у природі відтіняються хаотичністю в людських життях. Поступова зміна погоди, довгі теплі осінні думки дарують насолоду та милування красою навколо. Радує цьогорічна осінь грайливо-теплим поступом. Тому і тема заходу, який пройшов в бібліотеці саме осіння – «Листопад… в почуттях я розчинюсь…»

Відкрила захід поезією про осінь Світлана Кругловська – організатор і модератор клубу «Мистецтво слова». За домовленістю, кожен бажаючий художньо забарвленим словом підтримував осінню тему. Справжній літературний калейдоскоп почуттів, вражень, переживань заповнив читальну залу бібліотеки ім.Е.Багрицького.

Перед гостями та читачами бібліотеки виступив поет та композитор Іван Альохін з музичними композиціями «Жовті крила», «Кохана жінка», «Над синім Дніпром» та іншими.

Валентина Черенова прочитала вірші Едуарда Асадова «Как много тех с кем можно..» та Євгенія Євтушенко «В миг полуосени – полузимы» та запропонувала увазі присутніх найпотаємніше і заповітне – власні вірші.

Ігорь Нєхаєнко привітав власною поезією завдяки якій присутні поринули в світ не тільки зовнішніх, а і внутрішніх сюжетів.

Юлія Третьякова читала поезії про жінку, почуття, особливості жіночої душі. Автор дуже щиро та проникливо читала свої твори.

Євгеній Ушан, як завжди надихав віршами та дарував вже інші від попередніх виступаючих емоції. Підхопив цей вітерець поетичного натхнення Юрій Вадон, який так полюбляє натякнути на відоме уникаючи прямого називання.

Володимир Черевченко продемонстрував лаконічні але такі тонкі, влучні і точні особливості людських почуттів, оточуючих обставин та життєвих сюжетів.

Разом з Володимиром Черевченко всі разом співали під гітару пісню Олексія Артемьєва «Осінній романс» та пісню з альбому гурту «Пісняри» «А любовь как сон». Порадував присутніх Володимир Черевченко і авторською композицією «Річка долі».

Слухали прозу від Ганни Михалєвскої. Оповідання «Тітко Йом» тримало усіх в очікуванні розв’язання інтриги та подальших дій в стосунках між героями. Також Ганна презентувала уривок з нового роману «Тріщина»

Зустріч поетів, прозаїків та охочих доторкнутися до осіннього чарівництва пройшла з повагою до творчості та почуттів один одного.  Бібліотекарі висловили подяку за теплу та приємну зустріч. Восени та взимку завжди рятують фільми, книжки і улюблені друзі. Тому чекаємо бажаючих на наступну зустріч клубу «Мистецтво слова», яка відбудеться 7 грудня.

Анонси бібліотечних заходів в ЦБС м. Одеси

07.12 о 16.00: «Книга. Музика. Картина». Бібліотерапія. Філія №33 (Французький бульвар, 22)
10.12 о 15.00: «Світ права». Відеоінструктаж. До Міжнародного дня захисту прав людини. ЦМБ ім. І.Франка (Книжковий пров., 1а)
12.12 о 14.00: «Літературні відкриття 2019 року». Рейтинг популярності нових видань. Філія № 1 (вул. Преображенська, 35а)
12.12 о 16.00: «Я пізнаю себе». Психологічний тренінг на пам`ять та увагу. Бібліотечний урок. Філія №33 (Французький бульвар, 22)
12.12 о 13.00: Які одеські кореспонденти пишуть найцікавіше? Поштампт. Філія №41 (вул. Iнглезi, 5)
13.12 об 11.00: Круглий стіл, присвячений Всеукраїнському тижню права. ЦМБ ім. І.Франка (Книжковий пров., 1а)
14.12 о 15.00: «Лине до нас гомін століть…» (Гетьман Данило Апостол - 365 років з дня народження). Історична експедиція. Філія № 16 (вул. Новосельського, 69/71)
15.12 о 16.00: «Найсмачніші книги року». Бібліо-кафе. Філія №30 (вул. Кримська, 58)
16.12 о 14.00: «Зимова круговерть». Зимова вікторина. Філія №6 (Степова, 66)

Архіви