Просмотров:53

16 листопада в бібліотеці №1 імені Едуарда Багрицького в рамках проекту «Екологічна просвіта» відбулась зустріч членів громадської організації «Установа культури «Музика Землі». Присутніх привітала Надія Іванова, працівник бібліотеки. Вона познайомила членів клубу з  новою літературою, що надійшла в бібліотеку, та  запросила читачів активно користуватися послугами читального залу та абонементу.

Сьогодні йшла мова про дуже цікавий мінерал – шунгіт. Він на 99% складається з вуглецю. Родовище шунгіта знаходиться в Карелії, в невеликих кількостях також в Казахстані та на Північному Кавказі. Корисні властивості цього каменю використовуються за допомогою приготування шунгітової води, дезинфекції вмісту басейнів. Шунгітову воду використовують і при внутрішньому, і при зовнішньому застосуванні. Лікують суглоби, шкіру та шлунок, вона допомагає загоювати рани та знімати опіки, на її основі створюються мазі, вона показана при цукровому діабеті.

Всі мали можливість дегустувати шунгітову воду, обмінятись думками. Сподіваємось, що ця зустріч дала можливість  присутнім розширити свої знання про шунгіт, збагатитись новими враженнями, знайомствами.

Наступне засідання  клубу відбудеться 21 грудня.

Анонси бібліотечних заходів в ЦБС м. Одеси

28.02 о 14.00: «Загадкове Середньовіччя: епоха лицарів та легенд». Історична реконструкція. ЦМБ ім. І.Франка (Книжковий пров., 1а)
29.02 о 13.00: «Уславлені імена»: академік Філатов». Наукова година до 145-річчя з дня народження. Філія № 16 (вул. Новосельського, 69/71)
29.02 об 11.00: «Беречь природы дар бесценный». Бібліотечний екотур до 200-річчя заснування Одеського ботанічного саду. Філія №34 (сел. Шевченко-3, вул. Перемоги, 26)

Архіви