Просмотров:130

8 лютого в бібліотеці імені Едуарда Багрицького в рамках проекту «Екологічна просвіта» відбулось засідання жіночого клубу «Лада».  Присутніх привітали працівники бібліотеки та відкрили цю зустріч. Вони представили читачам періодичні видання, що отримує бібліотека.

Олександра Кец, керівник клубу, познайомила з планом роботи  на 2020 рік і запропонувала всім бажаючим поділитися своїм досвідом.

Головна задача проекту «Екологічна просвіта» – виховання любові до рідного краю у читачів бібліотеки, формування екологічної культури.  Як важливо сьогодні відірвати дітей від гаджетів, телевізорів, наситити їхнє життя новими знайомствами, враженнями, емоціями, уміннями. Природа – джерело натхнення. Спілкування з нею дає можливість отримати неймовірну дозу внутрішнього щастя.

Саме в цьому напрямку працює Мирослава Квітка – куратор дитячого табору «Веселі мандри». На зустрічі вона розповіла про цікаві походи, екскурсії, які організовують працівники табору. Серед них подорожі в село Лєски, Великодолинський ліс, на річку Барабой, джерело в селі Лебедівка і інше. Діти вчилися розпалювати багаття, готувати обід, стріляти з лука, взяли участь в майстер-класі по виживанню на природі.  Це чудова можливість збагачувати свій внутрішній світ, подорожуючи рідною Одещиною, отримати багато нових вражень, познайомитися з цікавими людьми, вчитися спілкуватися, товаришувати.

Дуже важливою є та робота, яку проводить Мирослава Квітка разом з іншими працівниками табору. Можна з впевненістю сказати, що активний спосіб життя набагато ефективніше розвиває особистість, навіть чим тисячі шкіл і вузів.

Дитячий табір «Веселі мандри» разом з Мирославою Квіткою запрошує всіх бажаючих подорожувати разом.

Також на зустрічі присутні мали можливість послухати захоплюючу розповідь про роль мінералів в житті людини. Члени клубу з цікавістю познайомилися з літературою цієї тематики, що була запропонована працівниками бібліотеки.

Зустріч була цікавою, насиченою новими враженнями, емоціями, інформацією.  Жіночий клуб «Лада» з радістю привітає всіх бажаючих в березні в читальному залі бібліотеки імені Едуарда Багрицького.

Наші соціальні мережі

YouTube ЦБС для дорослих
Facebook ЦБС для дорослих
Instagram ЦБС для дорослих

ЦМБ ім. І. Я. Франко
Instagram
YouTube

Бібліотека №1 ім. Е. Г. Багрицького
Facebook
YouTube

Бібліотека №2 ім. К. Г. Паустовського
Facebook
Facebook Кают-компанія “Морська бібліотека”
Facebook Письменники-мариністи Одеської Обласної організації ім. І. П. Гайдаєнко
Facebook Лауреати літературної премії ім. К. Г. Паустовського
Facebook Золотая роза

Бібліотека №3
Facebook

Бібліотека №6
Facebook

Бібліотека №7 ім. І. П. Гайдаенко
Facebook

Бібліотека №13
Facebook

Бібліотека №16 ім. М. Ю. Лермонтова
Facebook

Бібліотека №25
Facebook

Бібліотека №28
Facebook

Бібліотека №29
Facebook
Instagram

Бібліотека №30
Facebook

Бібліотека №32
Facebook

Бібліотека №33 ім. Ю. С. Трусова
Facebook

Бібліотека №35
Facebook

Бібліотека №42
Facebook
YouTube

Бібліотека №44
YouTube

Бібліотека №47 ім. О Гончара
YouTube

Архіви