28 січня в книгозбірні №12 пройшла презентація нових надходжень для дітей «Українським дітям – українську книгу!» до Міжнародного дня освіти в рамках міської цільової програми розвитку освіти в м. Одесі на 2023-2025 роки.
Книги для дітей та підлітків нещодавно надійшли до фонду бібліотеки. Всі видання подаровані в межах акції «Книга з добрих рук». Маленькі читачі ознайомились з такими книгами, як:
— «Неймовірні пригоди Івана Сили, найдужчої людини світу» Олександра Гавроша . Пригодницька повість про гірського силача Івана Силу. Прототипом головного героя повісті став легендарний закарпатський богатир Іван Фірцак, який виборов звання чемпіона Чехословаччини та Європи з кількох видів спорту і об’їздив півсвіту, виступаючи в цирку, де здобув чимало яскравих перемог.
— Саша Кочубей, «Сім нескладух Говорухи». Сповнена іскрометного гумору повість про кумедніші ситуації, в які потрапляє Андрійко Говоруха.
— Саша Кочубей, «Книга рекордів Говорухи». У Андрійка Говорухи (шкільне прізвисько Андроїд) і його друга Юрчика нова халепа: подруги захопилися популярним актором і перестали звертати на них увагу. Але Говоруха не здається! Він ладен сам встановити які завгодно рекорди, щоб прославитися й перемогти несподіваного «суперника»…
— «Вісім днів із життя Бурундука», Іван Андрусяк. Це книжка про кумедні пригоди винахідливого і трохи капосного хлопця на ім’я Івась Бондарук (але однокласники обзивали його Бурундуком), який намагався справити гарне враження на симпатичну та розумну дівчинку, яка подобалася Івасю (він називав її Задерихвісткою) .
— «Козак, король, крук». Книга-мандрівка іронічними казками Олеся Ільченка видавництва «НК Богдан», яка перетворить читання на веселу подорож світом.
— «Хліб і золото». Українські народні притчі, в яких закладена вікова мудрість, що перетворює їх на своєрідну книгу життя, яка допомагає нам зрозуміти себе та наше майбутнє.
Також діти отримали у подарунок новий номер дитячої газети «Бедрик» з головоломками, ребусами, загадками та казками
Після заходу діти обрали книги для домашнього читання. Бажаючі долучилися до чергового заняття в Мистецькій студії, на якому вчилися малювати у стилі «дудлинг».