Просмотров:47

Із Різдва до Водохрещення тривають зимові святки. І саме в ці дні українці в своїх домівках чекають на колядників і щедрувальників. Ось і в Центральній міській бібліотеці імені Франка 16 січня відбулися традиційні «Різдвяні зустрічі». Бібліотека – це наш другий дім, і в гості до нас завітав наш улюблений дитячо-молодіжний хор Свято-Троїцького Собору (керівник-регент Ольга Бубнова).

У виконанні талановитих юнаків і дівчат пролунали високохудожні твори – «Отче наш», «Дзвони дзвонять», «Добрий вечір тобі», «Ночь Рождества», «Коли Христос родився», «Взошла звезда ясная», «Святая ночь», «Спи, Иисусе, спи» тощо.

Співробітники бібліотеки щиро дякували нашим юним талантам, за теплим дружнім столом частували їх чаєм і ласощами.

Анонси бібліотечних заходів в ЦБС м. Одеси

28.02 о 14.00: «Загадкове Середньовіччя: епоха лицарів та легенд». Історична реконструкція. ЦМБ ім. І.Франка (Книжковий пров., 1а)
29.02 о 13.00: «Уславлені імена»: академік Філатов». Наукова година до 145-річчя з дня народження. Філія № 16 (вул. Новосельського, 69/71)
29.02 об 11.00: «Беречь природы дар бесценный». Бібліотечний екотур до 200-річчя заснування Одеського ботанічного саду. Філія №34 (сел. Шевченко-3, вул. Перемоги, 26)

Архіви