Просмотров:185

15 жовтня в Центральній міській бібліотеці ім. Івана Франка пройшла презентація нової книги директора Одеського зоопарку Ігоря Белякова «Особистий кодекс». На захід були запрошені одеська дитяча письменниця Інна Іщук, директор дитячої художньої школи №1 ім. Костанді Валерій Токарєв, керівник театру «Балаганчик» музичної школи №13 Надія Хохлова.

Бібліотекарі та школярі познайомилися з дитячою літературою Одеси і проектами одеського зоопарку, в результаті яких вже видано дві книги “Зоосемья” і «Здравствуй, птица пеликан “.  Інна Іщук зачитала дітям деякі свої вірші та загадувала загадки. Вона презентувала переможців конкурсу, чиї картини були використані в її останній збірці, присвяченій тваринам.

З інсценуванням творів дитячих письменників виступив театр “Балаганчик». Аудиторія оплесками привітала директора художньої школи № 1 ім. Костанді Валерія Токарева, завдяки меценатської підтримки якого стало можливим перевидання книги для дітей.

Директор одеського зоопарку Ігор Беляков стисло розповів про зміст своєї нової книги та аудиторію, на яку вона націлена. Він прийшов до бібліотеки не один, а зі своїми вихованцями.  Дітям і дорослим були показані змії, черепаха, ящірка, равлик, кролик, морська свинка, розказано, як з ними поводитися.

Присутні в залі представники централізованої бібліотечної системи для дорослих отримали примірник нової книги Ігоря Белякова та книги  «Здравствуй, птица пеликан”. Це загадки про птахів одеського зоопарку, проілюстровані переможцями мистецьких конкурсів.

Завершуючи зустріч, директор ЦБС для дорослих Наталя Кликова вручила гостям грамоти з подякою за внесок в літературу Одеси.

Анонси бібліотечних заходів в ЦБС м. Одеси

28.02 о 14.00: «Загадкове Середньовіччя: епоха лицарів та легенд». Історична реконструкція. ЦМБ ім. І.Франка (Книжковий пров., 1а)
29.02 о 13.00: «Уславлені імена»: академік Філатов». Наукова година до 145-річчя з дня народження. Філія № 16 (вул. Новосельського, 69/71)
29.02 об 11.00: «Беречь природы дар бесценный». Бібліотечний екотур до 200-річчя заснування Одеського ботанічного саду. Філія №34 (сел. Шевченко-3, вул. Перемоги, 26)

Архіви