Просмотров:294

15 жовтня в Центральній міській бібліотеці ім. Івана Франка пройшла презентація нової книги директора Одеського зоопарку Ігоря Белякова «Особистий кодекс». На захід були запрошені одеська дитяча письменниця Інна Іщук, директор дитячої художньої школи №1 ім. Костанді Валерій Токарєв, керівник театру «Балаганчик» музичної школи №13 Надія Хохлова.

Бібліотекарі та школярі познайомилися з дитячою літературою Одеси і проектами одеського зоопарку, в результаті яких вже видано дві книги “Зоосемья” і «Здравствуй, птица пеликан “.  Інна Іщук зачитала дітям деякі свої вірші та загадувала загадки. Вона презентувала переможців конкурсу, чиї картини були використані в її останній збірці, присвяченій тваринам.

З інсценуванням творів дитячих письменників виступив театр “Балаганчик». Аудиторія оплесками привітала директора художньої школи № 1 ім. Костанді Валерія Токарева, завдяки меценатської підтримки якого стало можливим перевидання книги для дітей.

Директор одеського зоопарку Ігор Беляков стисло розповів про зміст своєї нової книги та аудиторію, на яку вона націлена. Він прийшов до бібліотеки не один, а зі своїми вихованцями.  Дітям і дорослим були показані змії, черепаха, ящірка, равлик, кролик, морська свинка, розказано, як з ними поводитися.

Присутні в залі представники централізованої бібліотечної системи для дорослих отримали примірник нової книги Ігоря Белякова та книги  «Здравствуй, птица пеликан”. Це загадки про птахів одеського зоопарку, проілюстровані переможцями мистецьких конкурсів.

Завершуючи зустріч, директор ЦБС для дорослих Наталя Кликова вручила гостям грамоти з подякою за внесок в літературу Одеси.

Наші соціальні мережі

YouTube ЦБС для дорослих
Facebook ЦБС для дорослих
Instagram ЦБС для дорослих

ЦМБ ім. І. Я. Франко
Instagram
YouTube

Бібліотека №1 ім. Е. Г. Багрицького
Facebook
YouTube

Бібліотека №2 ім. К. Г. Паустовського
Facebook
Facebook Кают-компанія “Морська бібліотека”
Facebook Письменники-мариністи Одеської Обласної організації ім. І. П. Гайдаєнко
Facebook Лауреати літературної премії ім. К. Г. Паустовського
Facebook Золотая роза

Бібліотека №3
Facebook

Бібліотека №6
Facebook

Бібліотека №7 ім. І. П. Гайдаенко
Facebook

Бібліотека №13
Facebook

Бібліотека №16 ім. М. Ю. Лермонтова
Facebook

Бібліотека №25
Facebook

Бібліотека №28
Facebook

Бібліотека №29
Facebook
Instagram

Бібліотека №30
Facebook

Бібліотека №32
Facebook

Бібліотека №33 ім. Ю. С. Трусова
Facebook

Бібліотека №35
Facebook

Бібліотека №42
Facebook
YouTube

Бібліотека №44
YouTube

Бібліотека №47 ім. О Гончара
YouTube

Архіви
<--{/literal} END JIVOSITE CODE -->