Просмотров:86

15 жовтня в Центральній міській бібліотеці ім. Івана Франка пройшла презентація нової книги директора Одеського зоопарку Ігоря Белякова «Особистий кодекс». На захід були запрошені одеська дитяча письменниця Інна Іщук, директор дитячої художньої школи №1 ім. Костанді Валерій Токарєв, керівник театру «Балаганчик» музичної школи №13 Надія Хохлова.

Бібліотекарі та школярі познайомилися з дитячою літературою Одеси і проектами одеського зоопарку, в результаті яких вже видано дві книги “Зоосемья” і «Здравствуй, птица пеликан “.  Інна Іщук зачитала дітям деякі свої вірші та загадувала загадки. Вона презентувала переможців конкурсу, чиї картини були використані в її останній збірці, присвяченій тваринам.

З інсценуванням творів дитячих письменників виступив театр “Балаганчик». Аудиторія оплесками привітала директора художньої школи № 1 ім. Костанді Валерія Токарева, завдяки меценатської підтримки якого стало можливим перевидання книги для дітей.

Директор одеського зоопарку Ігор Беляков стисло розповів про зміст своєї нової книги та аудиторію, на яку вона націлена. Він прийшов до бібліотеки не один, а зі своїми вихованцями.  Дітям і дорослим були показані змії, черепаха, ящірка, равлик, кролик, морська свинка, розказано, як з ними поводитися.

Присутні в залі представники централізованої бібліотечної системи для дорослих отримали примірник нової книги Ігоря Белякова та книги  «Здравствуй, птица пеликан”. Це загадки про птахів одеського зоопарку, проілюстровані переможцями мистецьких конкурсів.

Завершуючи зустріч, директор ЦБС для дорослих Наталя Кликова вручила гостям грамоти з подякою за внесок в літературу Одеси.

Анонси бібліотечних заходів в ЦБС м. Одеси

15.11 о 14.00: «Той, хто до краю дійде, Зведе сходи для того, Хто далі йде». Година запитань і відповідей освітнього проекту-лекторію «Відверті розмови за чашкою кави». Філія №1. Поза межами бібліотеки
(Генуезька вулиця, 22)
15.11 о 15.00: «Твори К. Паустовського будуть тривожити, будити, надихати, очищати і нагадувати нам: ти – Людина». Морське засідання. До всесвітнього дня вітань. Філія №2 (вул. Градоначальницька, 9)
15.11 о 14.00: «Школа ввічливих наук». Етикет-клас. Філія №30 (вул. Кримська, 58)
15.11 о 12.00: «Моя родина читає більше інших!». Конкурс читацьких родин. Філія №41 (вул. Iнглезi, 5)
15.11 о 17.00: «Милосердя – відгук душі». Урок духовності. ЦМБ ім. І.Франка (Книжковий пров., 1а)
16.11 о 15.00: «Парадокс читання: воно відволікає нас від реальності, щоб наповнити реальність змістом». Бібліотечний урок-роздум. Філія № 1 (вул. Преображенська, 35а)
18.11 о 15.30: Віртуальна прогулянка літературною Одесою. ЦМБ ім. І.Франка (Книжковий пров., 1а)

Архіви