Переглядів:860

Сотрудники взрослого абонемента Инна Федосеева и Светлана Лихашева предлагают совершить литературное путешествие по городам Европы. Открывает путешествие столица Франции, самый посещаемый город мира, туристическая Мекка Европы.

Библиотекари советуют начать путешествие по Парижу. Погрузиться в исторические события с книгами Валентина Пикуля «Париж на три часа», лены Юрачки «Сохрани мое сердце, Париж». Авантюрный роман Богдана Сушинского «Три дня в Париже с любимой женщиной», заставит чаще биться сердце не одной читательницы.

Подтверждение этому предлагаем всем отзыв о книге нашей постоянной читательницы Галины Еремеевой.   Текст предлагаем авторский без изменений.

Мої враження про роман Богдана Сушинського «Три дні в Парижі з коханою жінкою».

З великим задоволенням прочитала цю романтичну оповідь, бо,мабуть, сама з короги романтиків .вперше я познайомилась з літературноб діяльністю письменника Богдана Івановича Сушинськогоі взагалі взнала , що є такий український письменник , на початку 2000 років, після того, як попала на презентацію його роману «Три дні в Парижі з коханою жінкою». До цого де який час жтла в Росії, тому мабу ть не була знайома з його творчістю. Так, Богдан Іванович презентував цей твір в санаторії «Лермонтовський», точно не пам’ятаю, десь в 2001-2002 році. І він навіть залишив автограф з побажанням зустрічі в Парижі.

Після прочитання роману мені дуже захтілось побувати в цьому найромантичнішому місті, відвідати ті місця, які побачив Кріст(герой роману), бо Валерія , як парижанка, знала це місто, дуже пишалась тим, що може показати своєму коханому.

Але повернусь до подій роману. З самого початку звернула увагу на глибоки вислови автора, на філософське відношення до подій, які описані. Наприклад  «Жизнь – до тех пор жизнь, пока она освещена мужеством и любовью».

«Смирись со смертью – и жизнь пощадит тебя». Або таке «Жизнь становится безразличной к тебе, как только ты становишься безразличным к жизни».

А що до вислову «Увидеть Париж и умереть», то в романі закладена думка, що побував у Парижі, кожній людині і насамперед романтичній людині, забажається побачити все, чого варто було побачити в цьому житті. Бо дійсно, побувавши в Парижі в 2011 році, у тому числі і під впливом роману, зрозуміла, що Париж – це символ романтичної любові, символ справжнього життя, прагнення до вічної надії, на те, що не пізно все змінити, тільки б поруч були кохана жінка чи коханий чоловік.

Як  пояснювала Валерія Кістові «умереть» побачивши Париж, треба зрозуміти в переносному значенні, бо дійсно побувавши в Парижі, захочеться туди повернутись, відвідати інші міста, які увійшли в історію вічного кохання і прагнення справжнього життя.

Працюючи над романом, письменник не тільки розкриває філософське трактування тих, чи інших подій, але й вдається до містичних висловів. Так, хтось із діючих осіб каже що вам приснилась мати, то це якесь попередження для вас і треба до цього приготуватися. І це перевірено.

Не переповідаючи фабулу цього роману, більшість жінок його читали, я в цьому впевнена, хочу приєднатись до висловлення критиків про те, що цей роман має всеєвропейське значення , але й вселюдське звучання. Його відзначили всеукраїнською премією «Гілка золотого каштану».

Побажаємо Богдану Івановичу Сушинському довгих років життя, натхнення на ниві літературної діяльності, особистого щастя.

З повагою ваша читачка Єремеєва Галина  Григорьєвна.

Наші соціальні мережі
Натисніть, щоб побачити список наших соцмереж

Централізована бібліотечна система для дорослих

Instagram ЦБС для дорослих

Facebook ЦБС для дорослих

YouTube ЦБС для дорослих

Арт бiблiотека 2.0

ЦМБ ім. І. Я. Франка

TikTok

Telegram

Instagram

Instagram Краєзнавчий відділ

Instagram бібліотечного котика

Facebook

Facebook Читальна зала

YouTube

Одеса для всіх

Про Одесу з любов’ю

Бібліографічна авоська

Бібліотека №1

TikTok

Facebook

Facebook

YouTube

Бібліотека №2 ім. К. Г. Паустовського

Facebook

Facebook Кают-компанія «Морська бібліотека»

Facebook Письменники-мариністи Одеської Обласної організації ім. І. П. Гайдаєнко

Facebook Лауреати літературної премії ім. К. Г. Паустовського

Facebook Золота троянда

Час великих очікувань

Бібліотека №3

Facebook

Бібліотека №6

Facebook

Бібліотека №7

Facebook

Бібліотека №12

Facebook

Бібліотека №16

Facebook

Бібліотека №25

Facebook

Бібліотека №28

Facebook

Бібліотека №29

Instagram

Facebook

Бібліотека №30

Facebook

YouTube

Симфонія книжкових сторінок

Бібліотека №32

Facebook

Бібліотека №33

Facebook

Бібліотека №34

Facebook

Бібліотека №35

Facebook

Бібліотека №41

TikTok

Instagram

Facebook

Бібліотека №42

Instagram

Facebook

YouTube

Бібліотека №44

YouTube

Бібліотека №47

Facebook

YouTube

Бібліотерапія

Зональні блоги

Територія книг

Бібліотечні Черемушки

Управління культури Департаменту КМСЄІ Одеської міської ради
Facebook Pagelike Widget
Робота ЦБС м.Одеси під час війни

Незважаючи на важкий та небезпечний час, Централізована бібліотечна система міста Одеси продовжує роботу. Щодня сотні читачів приходять у філії, щоб узяти книги, поспілкуватися з бібліотекарями, зарядитись вірою в те, що все буде гаразд. Співробітники ЦБС проводять заходи, які допомагають людям стійко триматись у ці нелегкі дні. Ми підготували відеорозповіді про те, як кожна бібліотека ЦБС робить свій внесок у моральну підтримку одеситів та біженців з інших міст.

Архіви