Переглядів:4

11 січня — це особлива дата – Міжнародний день «Дякую», коли ми можемо сказати «дякую» тим, хто робить  наше життя яскравіше і тепліше. Сьогодні чудова можливість виразити свою вдячність  Віктору Рогу за черговий книжковий подарунок. Всього одне щире «дякую» може змінити дуже багато: взаємини стають теплішими, а світ навкруги – добрішим.

Тож коли, як не в цей день, від щирого серця подякувати Віктору Олександровичу адже для вдячності насправді є вагома причина: дякуємо за розуміння, добросердечність, чуйність, щирість та підтримку нашої бібліотеки №25!

Кожна з цих книг має свою унікальну історію та здатна подарувати нові враження різним віковим групам.

«Ієрархія національних пріоритетів»

Віктор Олександрович Рог — громадсько-політичний діяч. Головний редактор тижневика ОУН (б) «Шлях перемоги» (з 2009). Також видавець, журналіст, громадський діяч, публіцист. Один із лідерів бандерівського середовища в Україні.

Ця книга складається з матеріалів, репортажів та інтерв’ю за період з 1991 по 2018 рік. Книга вийшла з ініціативи та за сприяння Організації Українських Націоналістів і добродіїв Олега Медуниці, Ростислава Мартинюка, Романа Медика, Юрія Сиротюка і інших.

Зі слів автора, дана книга насамперед про українсько-російські відносини. А ще вона про Україну, про її національну перспективу, а також про національні пріоритети, про шлях становлення і розбудови нашої нації. Отже, дана книга для всіх тих, кому небайдуже сьогодення і майбутнє України.

Дана книга є знаковою і представляє собою опис подій і роздуми автора, викладені у хронологічному порядку. Деякі з них є пророчими, оскільки те, що було написано ним ще у 1991 році, отримало своє підтвердження у загарбницьких діях Росії, починаючи з 2014 року по теперішній час.

«ІХ Бандерівські читання: Світ ідей Степана Бандери та виклики ХХІ століття»

Автор : Юрій Сиротюк, Тетяна Бойко, Юрій Олійник,

До збірника увійшли матеріали виступів учасників IX Бандерівських читань. Тематикою обговорення стали такі проблеми, як усвідомлення, чим є і чим не є український націоналізм у ХХІ столітті; завдання і форми діяльності націоналістичного руху: виклики і відповіді; ліволіберальний зашморг на шиї освіти: як подолати нав’язувані трансформації; націоналістична візія освітнього і виховного процесу. Матеріали включають доробки науковців, політиків, громадських діячів, ветеранів російсько-української війни.

«Визвольна боротьба ОУН й УПА (1939-1960)»

Іван Патриляк — науковець, викладач, військовослужбовець, письменник. Автор дослідження «Перемога або смерть. Український визвольний рух у 1939–1960 роках» та інших.

У монографії на основі широкого кола джерел здійснено комплексне дослідження військово-політичної діяльності Організації українських націоналістів (та ініційованих нею мілітарних структур) на українських землях від початку Другої світової війни до остаточної ліквідації збройного підпілля органами радянської державної безпеки.

Висвітлено особливості протистояння ОУН з польською державою у вересні 1939 р., специфіку конфлікту організованого українського націоналізму з окупаційною владою нацистів, перепетії формування УПА та її участь у боротьбі з німецькою адміністрацією, в українсько-польському конфлікті, партизанській війні з радянським режимом на території УРСР та повоєнної Польщі.

Чекаємо усіх зацікавлених у бібліотеці №25.

Стиль та орфографію автора огляду збережено

Анонси заходів ЦБС для дорослих м.Одеси

Запрошуємо на заходи цього тижня

Натисніть, щоб побачити анонси

 

16 сiчня,четвер

13.00 «Таємниці снігових велетнів». Казкова подорож, майстерня до Всесвітнього дня сніговика. Філія №28 (пр. Лесі Українки, 16/3)

12.00 «Енциклопедія – ключ до знань». Бібліотечний урок. Філія №30 (вул. Кримська, 58)

17 сiчня, п’ятниця

11.00 «Єдина країна». Iнформаційний огляд літератури до Дня Соборності. Філія №1
(вул. Преображенська, 35а)

Наші соціальні мережі
Натисніть, щоб побачити список наших соцмереж

Централізована бібліотечна система для дорослих

Instagram ЦБС для дорослих

Facebook ЦБС для дорослих

YouTube ЦБС для дорослих

Арт бiблiотека 2.0

ЦМБ ім. І. Я. Франка

TikTok

Telegram

Instagram

Instagram Краєзнавчий відділ

Instagram бібліотечного котика

Facebook

Facebook Читальна зала

YouTube

Одеса для всіх

Про Одесу з любов’ю

Бібліографічна авоська

Бібліотека №1

TikTok

Facebook

Facebook

YouTube

Бібліотека №2 ім. К. Г. Паустовського

Facebook

Facebook Кают-компанія «Морська бібліотека»

Facebook Письменники-мариністи Одеської Обласної організації ім. І. П. Гайдаєнко

Facebook Лауреати літературної премії ім. К. Г. Паустовського

Facebook Золота троянда

Час великих очікувань

Бібліотека №3

Facebook

Бібліотека №6

Facebook

Бібліотека №7

Facebook

Бібліотека №12

Facebook

Бібліотека №16

Facebook

Бібліотека №25

Facebook

Бібліотека №28

Facebook

Бібліотека №29

Instagram

Facebook

Бібліотека №30

Facebook

YouTube

Симфонія книжкових сторінок

Бібліотека №32

Facebook

Бібліотека №33

Facebook

Бібліотека №34

Facebook

Бібліотека №35

Facebook

Бібліотека №41

TikTok

Instagram

Facebook

Бібліотека №42

Instagram

Facebook

YouTube

Бібліотека №44

YouTube

Бібліотека №47

Facebook

YouTube

Бібліотерапія

Зональні блоги

Територія книг

Бібліотечні Черемушки

Управління культури Департаменту КМСЄІ Одеської міської ради
Facebook Pagelike Widget
Робота ЦБС м.Одеси під час війни

Незважаючи на важкий та небезпечний час, Централізована бібліотечна система міста Одеси продовжує роботу. Щодня сотні читачів приходять у філії, щоб узяти книги, поспілкуватися з бібліотекарями, зарядитись вірою в те, що все буде гаразд. Співробітники ЦБС проводять заходи, які допомагають людям стійко триматись у ці нелегкі дні. Ми підготували відеорозповіді про те, як кожна бібліотека ЦБС робить свій внесок у моральну підтримку одеситів та біженців з інших міст.

Архіви