Ця книга дуже реалістична, бо в її основі – історична правда, яка шокує і приголомшує. Головна героїня твору – молода та вродлива вчителька Марія, яку люблять усі. Жіноча доля її склалася дуже важко – красень-співак Борис залишає молоду дружину з дитиною. Марія дуже страждає через те, що досі кохає Бориса і не може позбутися цього почуття.
Це кохання затьмарює все, але починається Друга Світова війна. Молода жінка змушена евакуюватися разом з батьками та маленькою дитиною. На новому місці спокою нема – через те, що Марія нібито «порушує» трудову дисципліну у школі, її залякує Сибіром та робить своєю коханкою представник місцевої червоної влади. Головна героїня змушена тікати від нього та пішки повертатися в Україну.
А тепер уявіть собі, як молода жінка з маленькою дитиною йде під час війні пішки по постфронтовій дорозі… Через цю подорож авторка розповідає читачеві історичну правду. Кого зустріне по дорозі Марія? Як складеться її життя? Чи можливо так, щоб втрачене життя мало шанси на щастя? Цей роман не забудеш ніколи. В ньому вся сила і велич української жінки, яка залишається незламною. Марію авторка порівнює з вовчицею, яку дівчина зустрічає в дорозі. Саме хижак розуміє і рятує молоду жінку. Коли читаєш про їх зустріч, то сльози навертаються. Які точні порівняння!
Цей роман сподобається всім тим, хто любить історичні романи та історії про кохання. Книга «Втрачене життя» буде цікава для чоловіків та жінок будь-якого віку. Обов’язково прочтіть цей роман!
Стиль і орфографію автора рецензії збережено