Бібліотека-філія №  6 представляє читачам книгу Андрія Куркова “Садівник з Очакова”. Андрій Курков – відомий український літератор, Золотий письменник України. Один з найбільш знаних українських авторів закордоном, його книги перекладені 36 мовами світу. Твори цього автора увійшли до списку європейських бестселерів. Роман “Садівник з Очакова” – це альтернативна історія з детективною лінією та елементами містики.

Отже, Ірпінь…2010 рік…Тихе містечко під Києвом, де у своєму будинку проживає головний герой роману Ігор Возний удвох із мамою, йому 30 років, він ніде не працює, потроху випиває та не має жодних планів на майбутнє, окрім, хіба що, купівлі мотоцикла, але таке життя, здається, його цілком влаштовує. Все змінюється в одну мить, коли у них на подвір’ї з’являється робітник Степан, який, за житло та невелику платню, починає працювати  по господарству. Минуле чоловіка, оповите таємницею, а на плечі в нього – непримітне, розмите часом татуювання, яке може допомогти розгадати давні секрети.

У пошуках розгадки давньої таємниці,  Ігор із Степаном удвох їдуть до Очакова. Там, у стінах старого будинку, де колись мешкав місцевий кримінальний авторитет, вони знаходять  справжній скарб: старовинні монети, коштовне каміння, а ще гроші та міліцейську форму радянських часів.  Варто Ігорю тільки одягти форму, як він опиняється в Очакові у 1957 році.

І там  — він не ледар і нероба, а мужній красень міліціонер, якого усі бояться і поважають. Там інші часи, інше життя і інший він сам. Там нашого героя чекають справжні пригоди: зустріч з місцевим кримінальним авторитетом, яка трохи не коштувала йому життя, та фатальною рудою красунею.

Завдяки пережитому, наш герой “подорослішав” та змужнів, а головне, в його житті з’явилися мета та плани на майбутнє. Врешті решт, все стане на свої місця і кожен з героїв роману отримає відповіді на свої питання та знайде  собі своє місце і час в житті, і людей, поряд з якими хоче жити далі.

Ця книга захоплює і тримає в напрузі з першої до останньої сторінки. Автор дуже уважний до найменших дрібниць: звуки, запахи, предмети та люди, що оточують  — змальовані дуже реалістично, завдяки цьому, відбувається ефект “занурення” читача в атмосферу прочитаного.

Книга невелика за обсягом та має зручний формат, вона ідеально підходить для читання в дорозі та на відпочинку, її можна взяти на прогулянку до парку.

Роман “Садівник з Очакова” радимо усім поціновувачам альтернативного читання, прихильникам творчості  Андрія Куркова і тим, хто тільки починає своє знайомство з творчістю цього автора, а також усім, хто хоче цікаво провести час за читанням  української книги.

Стиль та орфографію автора рецензії збережено

Запрошуємо на заходи цього тижня

15 червня, субота

12.00 «Невинні». Скорботна година вшанування пам’яті дітей. Філія № 29 (вул. Лузанівська, 67)