Бібліотека-філія №28 міста Одеси з радістю рекомендує до прочитання захоплюючий роман «Життя на карту» відомого українського письменника Андрія Кокотюхи. Ця книга — справжній літературний шедевр, який поєднує у собі елементи трилеру, детективу та психологічної драми.

Головний герой, Олександр, опиняється в центрі небезпечної гри, де на кону стоїть його власне життя. Кожна нова сторінка наповнена напругою, інтригами та несподіваними поворотами, що триматимуть вас у напруженні до самого кінця. Андрій Кокотюха майстерно змальовує внутрішній світ персонажів, їхні переживання, страхи та сумніви. Реалістичність образів та емоційна насиченість роблять цю книгу надзвичайно захопливою та незабутньою. Стиль письма автора відрізняється динамічністю, що створює ефект повного занурення в події роману. «Життя на карту» Андрія Кокотюхи — це захоплюючий роман, який поєднує в собі елементи трилеру, детективу і психологічної драми. Книга розповідає про складні моральні вибори, людську природу та життєві випробування. «Життя на карту» — це не просто історія про боротьбу за виживання. Це глибока та емоційна розповідь про вибір, моральні дилеми та силу людського духу. Книга піднімає важливі питання про те, що означає бути людиною у складних життєвих обставинах, і змушує замислитися над своїми цінностями та переконаннями. Сюжет зосереджений навколо головного героя, чий спокійний рутинний світ раптово руйнується, коли він опиняється втягнутим у небезпечну гру, де на кону — його життя. Кокотюха майстерно створює атмосферу напруги і невизначеності, змушуючи читача з нетерпінням перегортати сторінки в очікуванні розв’язки.

«Життя на карту» Андрія Кокотюхи: Це книга про роздуми над долею людини. Темрява огортала місто, в якому кожен куточок приховував свої таємниці. Життя тут було як нескінченна гра, де ставки були надто високими. І ось, в цьому загадковому місті, жив наш головний герой — Олександр. Здавалося б, він звичайна людина, але його доля змінила свій напрямок, коли він зіткнувся з непередбачуваними випробуваннями. Одного вечора Олександр, повертаючись з роботи, знайшов біля свого порогу загадковий конверт. Відчуваючи внутрішній неспокій, він відкрив його і побачив всередині лише одну карту з колоди. На карті було зображення короля піків. Не встиг він оговтатися від здивування, як почув телефонний дзвінок. Голос на іншому кінці дроту був холодним і незнайомим. Він повідомив Олександру, що його життя тепер залежить від цієї карти. Відтепер кожен день ставав для Олександра новим випробуванням. Кожна його дія могла стати останньою. Незнайомці слідкували за ним, і йому здавалося, що навіть стіни його власного дому стали ворогами. Але він вирішив боротися. Боротися не лише за своє життя, але й за те, щоб повернути контроль над власною долею. Кожна наступна ніч приносила нові загадки і підказки. Олександр поступово почав розуміти, що всі ці випробування мають якусь глибшу мету. Можливо, це була перевірка його стійкості, або ж спосіб змусити його замислитися над своїм життям і виборами. В цьому хаосі він знаходив миті спокою, роздумуючи про свої минулі помилки і втрати. Саме ці роздуми допомагали йому знаходити сили йти далі. Один з найскладніших моментів настав, коли Олександр дізнався, що не він один став жертвою цієї небезпечної гри. Його близькі також опинилися під загрозою. Серце стискалося від болю, коли він уявляв, що вони можуть постраждати через нього. Але саме це і дало йому новий поштовх до боротьби. Він розумів, що не має права здаватися. Фінальна розв’язка стала несподіванкою. Олександр зумів розгадати таємницю карти і знайти тих, хто стояв за всіма цими випробуваннями. Але найголовніше, він зрозумів, що справжня сила людини полягає не в умінні перемагати, а в здатності залишатися людиною навіть у найтемніші моменти. Це історія про те, як навіть найзвичайніша людина може знайти в собі надзвичайну силу, коли життя ставить її на межу. Це розповідь про мужність, віру в себе і в тих, кого ми любимо. У цьому світі, де кожен день може стати останнім, важливо пам’ятати: справжній герой живе в кожному з нас, варто лише повірити в це і зробити перший крок назустріч своїй долі. Тематика книги актуальна і відображає реалії сучасного світу, де люди часто змушені робити вибір між добром і злом, життям і смертю. Кокотюха піднімає важливі етичні питання і змушує читача замислитися над своїми власними цінностями і переконаннями. В цілому, роман «Життя на карту» — це захопливий та емоційно насичений роман, який не залишає читача байдужим, він зробить глибокий слід у душі поціновувача його творчості. Андрій Кокотюха вкотре підтверджує свій талант як майстерний оповідач і психолог, здатний створити справжній літературний шедевр.

Запрошуємо всіх поціновувачів якісної української літератури завітати до нашої бібліотеки та насолодитися цією захоплюючою книгою. Впевнені, що «Життя на карту» Андрія Кокотюхи залишить незабутнє враження та стане однією з ваших улюблених книжок.

Чекаємо на вас у бібліотеці-філії №28 міста Одеси!

Стиль та орфографію автора рецензії збережено

Запрошуємо на заходи цього тижня

27 липня, субота

13.00 «Честь. Мужність, Шляхетність» Година пам’яті. Філія № 30 (вул. Кримська, 58)