22 серпня об 11.00 в Центральній міській бібліотеці ім. Івана Франка пройде Фестиваль талантів.

На фестивалі прозвучать українські народні пісні, пісні українських авторів, вірші, присвячені Україні і нашому рідному місту, танцювальні номери.

Серед гостей фестивалю будуть: Козацький хор, під керівництвом Лариси Козловської, лауреат міжнародного літературного конкурсу ім. Роберта Вебера, дипломант муніципального літературного конкурсу ім. К.Паустовського Гаррі Овсійович Перельдкі, лауреат премії Паустовського Володимир Назарук та інші . Будуть представлені ​​виставки виробів народної творчості, фотовиставка «Вікі любить пам’ятки», українські національні страви.

На фестиваль запрошуються всі бажаючі.

Адреса: Одеса, Книжковий пров., 1

 

Просмотров:26

3 серпня бібліотека №2 ім. К. Г. Паустовського провела кухарську майстерність «Кавун — корисна ягідка». Захід був приурочений до Всесвітнього дня кавуна.

Читачів бібліотеки знайомили з цікавими рецептами з кавуна. Виставка рецептів «Обираємо кавун» розкрила незвичайне використання у цієї ягоди всього, що в ній є. Наприклад, з зеленої шкірки можна приготувати смачне варення. І від кісточок є користь для здоров’я.

Завідуюча бібліотекою №2 Каріна Апарінова розповіла читачам рецепт кавуна на грилі, мармеладу та салату з кавуна.

Бібліотекар Ірина Комар знайомила присутніх з смачними напоями з кавуна.

Олександр Апарінов представив тематичні фільми читачам про те, як перевірити якість продукту, зрілість кавунів та як їх можна незвичайно подати на святковий стіл — гарнесенько нарізати і зробити з нього візерунки.

На завершення всі присутні мали можливість пригоститися смачною і корисною ягідкою.

Анонси бібліотечних заходів в ЦБС м. Одеси

20.08 о 13.00: «Читати означає існувати!». Флешбук. Філія №41 (вул. Iнглезi, 5)
21.08 о 14.00: «Єдина! Вільна! Неподільна!». Тематичний огляд. До дня Незалежності України. Філія №6 (Степова, 66)
21.08 о 16.00: «Краса і велич символів державних». Ретропогляд. (День Державного Прапора). Філія №33 (Французький бульвар, 22)
22.08 об 11.00: «З Україною в серці». Фестіваль талантів до Дня Незалежності України. ЦМБ ім. І.Франка (Книжковий пров., 1а)
27.08 о 10.00: «Іван Франко-великий син великого народу». Виставка-біографія. До дня народження Івана Франко, українського поета та письменника. ЦМБ ім. І.Франка (Книжковий пров., 1а)

Архіви