Просмотров:242

lit_ring-221 жовтня в бібліотеці №1 імені Едуарда Багрицького стартував новий проект – Літературний ринг «НЕО прорив».

Відкриваючи вечір літературних змагань, завідуюча бібліотекою Ірина Гіндіна привітала всіх присутніх та організатора заходу, керівника літературно-музичного клубу «Мистецтво слова» Світлану Кругловську, та побажала натхнення та творчих успіхів усім учасникам.

Правила літературного рингу – дуже прості. Двоє учасників протягом 15 хвилин кожен представляє свою творчість на задану тему, після чого слухачі мають змогу поставити авторам запитання та обсудити почуте. Для даного літературного змагання була обрана багатогранна та всеохоплююча тема — «Живий вогонь кохання», а учасницями стали дві чарівні одеські поетеси – Олена Герасімова та Олена Поліщук.

У першому раунді свою творчість презентувала лауреат ряду літературних фестивалів Олена Герасімова. Вона розповіла, що почала писати всього декілька років назад – у листопаді 2012 року,  але досягла вже неабиякої майстерності у цій справі і навіть випустила збірник «Усе наше життя – театр». Її творчість охоплює широкий спектр тем, але тема кохання  – одна з найбільш складних для неї. Представлені нею вірші були глибокими, філософськими і дуже проникливими. Вона пише про різне кохання – до людини, до Батьківщини, про кохання у вселенських масштабах. В її творчості це почуття постає як нагорода, як сенс життя.

Другий раунд представила досвідчена поетеса Олена Поліщук (Олена Всесвіт). Вона розповіла, що почала писати ще в дитинстві. Пише вона у різних стилях та різними мовами – серед них українська, російська, болгарська та німецька. Вона зачитала декілька віршів, у яких кохання, здебільшого, сприймається як дуже пристрасне, але трагічне, болюче почуття.

Після того, як обидві учасниці представили свої вірші і відповіли на запитання присутніх, розпочався третій раунд під назвою «Вільний мікрофон». Усі охочі мали можливість поділитися з присутніми своєю творчістю. Серед тих, хто взяв слово були: Олександр Колот, Віталій Березін, Анастасія Новацька, Анастасія Дропак, Анна Міхалевська, Олександр Новіков, Валентина Брянська та інші. Хтось зачитував свої останні або улюблені вірші, хтось виконував під гітару пісні, хтось ділився короткими прозовими  творами. І хоча всіх в цей вечір об’єднувала тема кохання, кожен митець інтерпретував її по-різному, кожен вкладав в це поняття свій унікальний досвід, свої неповторні почуття.

Літературний вечір видався дуже емоційним, а учасники – дуже талановитими. Слова кохання настільки проникали в душу, що хотілося й плакати, й радіти, співпереживати кожному закоханому серцю.

Всім учасникам дуже сподобався такий формат спілкування і вони домовились про наступну зустріч на літературному рингу. Вона відбудеться 25 листопада о 15:00 у бібліотеці Багрицького.

Анонс: творча зустріч з поетесою Іриною Денисової

20 жовтня 2018 року в 12.00 читальний зал бібліотеки ім. І.Франка запрошує на творчу зустріч з поетесою Іриною Денисової і презентацію її нової книги «На тлі сталевих кораблів».

Наша адреса: Книжковий пров., 2а

Анонс: літературна вітальня з Анжелою Бантовською

24 жовтня о 12:00 в бібліотеці-філії № 30 відбудеться літературна вітальня. У вас з’явиться чудова нагода познайомитися з одеською письменницею Анжелою Бантовською та її творчістю.

Чекаємо на вас за адресою: вул. Кримська, 58.

Анонсы библиотечных мероприятий в ЦБС г. Одессы

19.10 об 11.00: «Чи заслуговують вони на Нобелівську премію?» (185 років від Дня народження А.Нобеля). Диспут. Філія №41 (вул. Iнглезi, 5)
21.10 о 14.00: «Альфред Нобель и нобелевские лауреаты-одесситы». Iнформаційна довідка. Філія №32 (Академічна, 5а)
23.10 о 13.00: «Добрий світ забутих книжок». Ретро-огляд. Філія № 16 (вул. Новосельського, 69/71)
24.10 о 12.00: «Назавжди в пам’яті народній». Урок історії. До Дня визволення України. Філія №7
(вул. Ген. Бочарова, 14)
26.10 о 14.00: «За Україну, за її долю і честь і волю, за народ»!» Літературна панорама до Дня визволення України. ЦМБ ім. І.Франка (Книжковий пров., 1а)
25.10 о 14.15: «Море - наше багатство». Час екології. ЦМБ ім. І.Франка (Книжковий пров., 1а)
25.10 о 12.00: Ехо пам’яті нашої». Урок-реквієм. Філія №6 (Степова, 66)
26.10 о 13.00: «Розкажу про тебе, Україно". Історична година. Філія №2 (вул. Градоначальницька, 9)
27.10 о 16.00: «Фантастичний детектив». Гурман-вечір. Філія №30 (вул. Кримська, 58)
28.10 о 16.00: «Під червоними вітрилами». Літературне досьє (Творчість О. Гріна). Філія №33 (Французький бульвар, 22)
29.10 об 11.00: «Самое синее в мире…» (Міжнародний день Чорного моря). Екологічна подорож. Філія №32 (Академічна, 5а)

Архивы