Просмотров:54

5 жовтня в бібліотеці №1 імені Едуарда Багрицького на свою літературну зустріч зібралися члени клубу «Мистецтво слова». Тема зустрічі – «Відтінки осені».

Поети і музиканти мали можливість поринути в чудову атмосферу осені. Світлана Кругловська, керівник клубу, відмічала: «Осінь – благодатна пора. Це пора збору плодів, зрілості, філософських роздумів над життям. Вона наповнена кольорами і відтінками. Вона наповнена творчістю». Присутні  ділилися своїми поетичними новинками, слухали чудові осінні мелодії.

Сьогодні читальний зал бібліотеки зібрав не тільки одеситів. В бібліотеку завітав вінничанин, Володимир Якович Бевз. Він познайомив з творчістю Олександри Бурбело, своєї онуки, талановитої дівчинки, яка, на жаль, рано пішла з життя. Сашенька, як зіронька, засяяла на літературному горизонті дуже рано. Вона любила життя: писала, фотографувала, творила. За свої неповні 16 років зробила дуже багато. У 2011 році вийшла з друку її перша книжка – «Первоцвіт», у 2012 – «Белые паруса». В 2013 – «Зимова Україна», 2014 – «Я лиш струна на арфі України». Вже посмертно Олександру прийняли в члени Національної спілки письменників України. Програма з української літератури передбачає вивчення віршів юної поетеси. У пам’ять про Сашу було надруковано також декілька збірок її творів, а композитори, Ігор Шуберт та Сергій Брайлян, написали на її вірші більше тридцяти пісень.

Володимир Якович  розповів також про творчість своєї дружини, Тамари Корсунської, автора поетичних збірок «Козацький і Шевченків край»,  «Василь Симоненко – Національний поет України», «Намисто України» та інших.

Ми вдячні Володимиру Яковичу за те, що він познайомив з чудовими віршами онуки та дружини. Бібліотека імені Багрицького отримала збірки творів Олександри Бурбело та Тамари Корсунської.

Поезіє! Ти в серці цвіт і небо!
Ти в кожного – як щастя, як любов.
Є в українців з давніх пір потреба
До віршів долучатись знов і знов.

Свої пісні дарую всім на радість,
На добру долю, на кохання цвіт,
Щоб не торкнулась вас, як сажа, заздрість,
Щоб ви жили щасливих сотню літ!

Анонси бібліотечних заходів в ЦБС м. Одеси

15.11 о 14.00: «Той, хто до краю дійде, Зведе сходи для того, Хто далі йде». Година запитань і відповідей освітнього проекту-лекторію «Відверті розмови за чашкою кави». Філія №1. Поза межами бібліотеки
(Генуезька вулиця, 22)
15.11 о 15.00: «Твори К. Паустовського будуть тривожити, будити, надихати, очищати і нагадувати нам: ти – Людина». Морське засідання. До всесвітнього дня вітань. Філія №2 (вул. Градоначальницька, 9)
15.11 о 14.00: «Школа ввічливих наук». Етикет-клас. Філія №30 (вул. Кримська, 58)
15.11 о 12.00: «Моя родина читає більше інших!». Конкурс читацьких родин. Філія №41 (вул. Iнглезi, 5)
15.11 о 17.00: «Милосердя – відгук душі». Урок духовності. ЦМБ ім. І.Франка (Книжковий пров., 1а)
16.11 о 15.00: «Парадокс читання: воно відволікає нас від реальності, щоб наповнити реальність змістом». Бібліотечний урок-роздум. Філія № 1 (вул. Преображенська, 35а)
18.11 о 15.30: Віртуальна прогулянка літературною Одесою. ЦМБ ім. І.Франка (Книжковий пров., 1а)

Архіви