Просмотров:120

3 червня філіал №32 знову гостинно відкрив двері своєї літературної вітальні для клубу “Теплий дім” та читачів бібліотеки. Тут відбулася зустріч-презентація під назвою “На берегах Чорного моря” до 220-річчя від дня народження російського поета Олександра Сергійовича Пушкіна.

Ім’я великого поета дуже тісно пов’язане з нашим містом. Бібліотекар Ф. Сущенко зробила аналіз різнобічної творчості О.С. Пушкіна.

Запрошена відома одеська екскурсовод В. Байрам-Галі познайомила аудиторію с одеським періодом життя, який видався досить продуктивним для поета. За тринадцять місяців одеського заслання він створив тридцять ліричних віршів, поему «Цигани», завершив роботу над «Бахчисарайським фонтаном», написав дві з половиною глави «Євгенія Онєгіна».

В заході також прийняв участь одеський художник В. Кузнєцов. Він презентував свиток-родовід великого російського поета. В документі відображений весь Пушкінський рід, який нараховує 227 нащадків поета, що живуть в країнах Європи, Америки і Азії.

Бібліотекарі оформили книжково-ілюстраційну виставку, на якій читачі могли погортати збірки віршів і прози, мемуарну літературу, а також нові книги, що надійшли до фонду в останні роки.

Представлені матеріали викликали великий інтерес у читачів. Відбувся жвавий обмін думками про отриману інформацію. Час пролетів швидко і непомітно, тому що зустріч була цікавою та пізнавальною.

Анонси бібліотечних заходів в ЦБС м. Одеси

18.09 о 12.00: «Великий винахід людства». Розповідь про книгу. Бібліотечний урок. Філія №7 (вул. Ген. Бочарова, 14)
19.09 о 13.00: «Посміхайтеся! Сьогодні день смайлика». Пізнавально-розважальний захід. До дня смайлика. ЦМБ ім. І.Франка (Книжковий пров., 1а)
20.09 о 10.00: Машина времени. "Дерибас. Хаджибей. Одесса". ЦМБ ім. І.Франка (Книжковий пров., 1а)
20.09 о 14.00: Проект «Креативна екосистема». Семінар для працівників культурно-освітніх закладів «Культура та креативність» в рамках програми ЕС та Східного партнерства. Філія № 1 (вул. Преображенська, 35а)
20.09 о 12.00: Охорони мене, Божа матінко! Благодійна акція. (До Різдва Пресвятої Богородиці). Філія №41 (вул. Iнглезi, 5)
23.09 о 12.00: «Одеські історії». Літературний салон. До 80-річчя від дня народження Р. Александрова (1935-2015). Філія №32 (Академічна, 5а)

Архіви