Просмотров:44

3 червня філіал №32 знову гостинно відкрив двері своєї літературної вітальні для клубу “Теплий дім” та читачів бібліотеки. Тут відбулася зустріч-презентація під назвою “На берегах Чорного моря” до 220-річчя від дня народження російського поета Олександра Сергійовича Пушкіна.

Ім’я великого поета дуже тісно пов’язане з нашим містом. Бібліотекар Ф. Сущенко зробила аналіз різнобічної творчості О.С. Пушкіна.

Запрошена відома одеська екскурсовод В. Байрам-Галі познайомила аудиторію с одеським періодом життя, який видався досить продуктивним для поета. За тринадцять місяців одеського заслання він створив тридцять ліричних віршів, поему «Цигани», завершив роботу над «Бахчисарайським фонтаном», написав дві з половиною глави «Євгенія Онєгіна».

В заході також прийняв участь одеський художник В. Кузнєцов. Він презентував свиток-родовід великого російського поета. В документі відображений весь Пушкінський рід, який нараховує 227 нащадків поета, що живуть в країнах Європи, Америки і Азії.

Бібліотекарі оформили книжково-ілюстраційну виставку, на якій читачі могли погортати збірки віршів і прози, мемуарну літературу, а також нові книги, що надійшли до фонду в останні роки.

Представлені матеріали викликали великий інтерес у читачів. Відбувся жвавий обмін думками про отриману інформацію. Час пролетів швидко і непомітно, тому що зустріч була цікавою та пізнавальною.

Анонси бібліотечних заходів в ЦБС м. Одеси

16.06 о 13.00: «Батьківське слово». (Міжнародний день батька). Інформаційна-виховна година. Філія № 16 (вул. Новосельського, 69/71)
17.06 о 10.00: "Подорож у країну Журляндію". Урок-мандрівка. Філія №47 (Люстдорфська дорога, 146/1)
18.06 об 11.00: «Сказка о Царе Салтане и о прекрасной царевне Лебеди». Поетичні хвилинки – гучні читання учнів. (185 років казки О. С. Пушкіна). Філія № 3 (вул. Городська, 40а)
18.06 о 10.30: «Життя поруч з нами». До Всесвітнього дня тварин. Виставка-гра. Філія №7 (вул. Ген. Бочарова, 14)

Архіви