Просмотров:34

1 червня, до Міжнародного дня захисту дітей, в бібліотеці № 30 відбулася ерудіт-гра «Найрозумніший». На захід завітали юні читачі бібліотеки, члени гуртка інтелектуального і творчого розвитку «Шалений равлик».

Бібліотекар Ольга Веселаго розповіла присутнім про історію виникнення свята Міжнародного  дня захисту дітей. Вона відзначила, що всі діти мають право на розвиток і навчання, а також бути захищеними від будь-якого насильства. А ще саме палке прагнення дорослих – це те, щоб всі діти росли щасливими, здоровими, радісними, в атмосфері любові і турботи.

В ході заходу юні читачі з задоволенням відповідали на запитання невеликої вікторини про казкових героів улюблених книжок. Вони також називали відомі їм дитячі літні рухливі ігри на вулиці, такі, як «Хованки», «Рибалки і рибки», «Кругові салочки», «Чудове перетворення», «Раз, два, три – замри!» та інші.

Потім бібліотекар і керівник гуртка «Шалений равлик», педагог логопед-дефектолог за освітою Наталя Сабурова, запропонували членам гуртка взяти участь в ерудіт-грі «Найрозумніший». Діті жваво і активно віповідали на запитання логічної гри, де вирішували числові ланцюжки, розшифровували за допомогою ключа незвичайну записку, де треба було записати під символами відповідні літери, знаходили 10 відмінностей і 10 помилок на малюнках, а також знаходили на малюнках загальні фрагменти.

Дуже сподобалася дітям також гра «Смачна піца», в якій треба було в літероквадраті знайти назви продуктів, необхідних для приготування піци. Слова були розташовані по вертикалі і по горозонталі. А ще особливо запам’яталася їм гра «Помилки художника», в якій діти мусили знайти невідповідності і помилки на малюнках.

Всім членам гуртка «Шалений равлик» дуже сподобався захід,  адже такі ігри розвивають уяву і творче мислення, створюють відмінний, веселий настрій.

Анонси бібліотечних заходів в ЦБС м. Одеси

21.07 о 14.00: «І сонце сходить». Бібліо-огляд. До 120-рiччя Ернеста Хемінгуея. Філія № 16 (вул. Новосельського, 69/71)
22.07 об 11.00: «В Одессу…меня влечет неведомая сила». Інформ-досьє. До130-річчя перебування А. Чехова в Одесі. Філія №32 (Академічна, 5а)
23.07 об 11.00: П`ять хвилин зі світом природи. Всесвітній день китів і дельфінів. Філія №34 (сел. Шевченко-3, вул. Перемоги, 26)
24.07 о 13.00: «Свято души моєї» Творчість наших читачів. Бенефіс авторів. Філія №7 (вул. Ген. Бочарова, 14)
24.07 о 15.30: «Сторінки минулого твого, Україно!». Відеоподорож. До Дня рівноапостольного князя Володимира Великого – хрестителя Київської Русі. Філія №30 (вул. Кримська, 58)
24.07 о 13.00: «Сучасна молодь обирає книгу!». Книжковий дрес-код. Філія №41 (вул. Iнглезi, 5)
24.07 о 12.00: Утьосовськi читання. За участю Олександра Галяса. ЦМБ ім. І.Франка (Книжковий пров., 1а)

Архіви