Просмотров:433

9 лютого в бібліотеці №1 імені Едуарда Багрицького відбулось засідання Жіночого клубу. Присутніх привітала бібліотекар Любов Коломієць, яка розпочала зустріч.

Тема зустрічі: «Кольоротерапія». В читальному залі бібліотеки зібрались ті, кого зацікавила інформація про вплив кольору на буденне життя людини.

Кольоротерапія – це найдавніша наука. Ще в стародавньому Римі використовувався такий спосіб кольоротерапії, як насичення води кольором. У посудину з водою клали дорогоцінне й напівдорогоцінне каміння певного кольору. А потім прописували цю воду пити.

У сучасному світі кольоротерапія також застосовується в медицині. Методів колірного впливу безліч. Це може бути і медитація на колір, коли людина довгий час дивиться на певну гаму. Ефект від кольоротерапії міг відчути кожний, хто довго дивився на оранжево- жовте полум’я багаття.

Дуже цікавою виявилася розповідь про квадрат Піфагора. Інформація, яку вчений приніс в Європу, являла собою числові таблиці, що, за переказами, містять в собі досягнення найдавніших цивілізацій. З часом більшість математичних таблиць було розшифровано, їх концепція зрозуміла і безліч разів обговорена, а самі таблиці поширилися в нашому суспільстві.

Розповідь Олександри Кец зацікавила присутніх, визвала жваве обговорення.  Працівники бібліотеки запросили всіх бажаючих відвідати  заходи, які будуть проводитись в бібліотеці.

Наші соціальні мережі

YouTube ЦБС для дорослих

ЦМБ ім. І. Я. Франко

Facebook

Instagram

YouTube

Бібліотека №1 ім. Е. Г. Багрицького

Facebook

YouTube

Бібліотека №2 ім. К. Г. Паустовського

Facebook

Facebook Кают-компанія “Морська бібліотека”

Facebook Письменники-мариністи Одеської Обласної організації ім. І. П. Гайдаєнко

Facebook Лауреати літературної премії ім. К. Г. Паустовського

Facebook Золотая роза

Бібліотека №3

Facebook

Бібліотека №6

Facebook

Бібліотека №7 ім. І. П. Гайдаенко

Facebook

Бібліотека №16 ім. М. Ю. Лермонтова

Facebook

Бібліотека №25

Facebook

Бібліотека №28

Facebook

Бібліотека №29

Instagram

Бібліотека №30

Facebook

Бібліотека №32

Facebook

Бібліотека №33 ім. Ю. С. Трусова

Facebook

Бібліотека №35

Facebook

Бібліотека №42

Facebook

YouTube

Бібліотека №44

YouTube

Бібліотека №47 ім. О Гончара

YouTube

Архіви