Переглядів:719

26 листопада у арт-галереї «Художник далекого плавання» кают-компанії «Морська бібліотека» при філії №2 ім. К. Г. Паустовського відбулося відкриття художньої виставки Наталії Максимової «О море, море…» (живопис, батик, художня фотографія). Виставка відкрита у рамках проекту «Арт-туризм» куратора виставки, віце-президента Спілки мариністів Одеси Галини Лекаревої-Нікітіної.

Завідуюча бібліотекою №2 Каріна Апарінова відкрила виставку і подякувала Наталії Максимової за морське видовище, яке радувало око, збуджувало уяву: на всіх картинах багатий глибинний зміст і розмаїття барв. Талановита майстриня внесла в свої роботи глибоку зворушливість й красу невмирущого мистецтва.

Почесний гість виставки, ректор Одеської духовної семінарії Дмитро Яковенко привітав Наталію Євгеніївну з чудовою виставкою, поділився своїми відчуттями про роботу бібліотеки її напрямками і залишив відгук у книзі відгуків бібліотеки.

Президент  Спілки мариністів Одеси Юрій Геращенко і його дружина Віолетта Логінова розглянули композицію майстра і звернули увагу на правдиві деталі, красу моря, побажали не зупинятися і частіше ділитися своїм досвітом, своїми відкриттями. Юрій Євгенійович сказав, як високо  цінує талант Наталії Максимової і що вона заслужено має повагу серед колег і друзів.

Віце-президент Спілки мариністів Одеси Галина Лекарева-Нікітіна привітала Наталію Максимову з великою подією художника, відкриттям персональної виставки у бібліотеці №2 ім. К. Г. Паустовського в Арт-галереї «Художник далекого плавання», що зібрала двадцять дев’ять робіт морської тематики, виконаних більш як за тридцятилітній період.

Бібліотекар Олександр Апарінов, автор проекту Арт-галерея «Художник далекого плавання», підготував  фото- I відеорепортаж про творчу діяльність Наталії Максимової.

Виставка супроводжувалась музикою у виконанні Діни Скоп. Пролунала музика Д. Хорнера «Гімн моря», К. Сен-Санса «Лебідь», І. Баха «Арія соль мажор», Ф. Шопена «Вальс си-минор».

Автор виставки Наталія Максимова дає можливість глядачеві самому відчути морську красу з чарівною усмішкою і красою самого майстра, її добротою і відкритою душею, щирого ставлення до людей.

Наші соціальні мережі
Натисніть, щоб побачити список наших соцмереж

Централізована бібліотечна система для дорослих

Instagram ЦБС для дорослих

Facebook ЦБС для дорослих

YouTube ЦБС для дорослих

Арт бiблiотека 2.0

ЦМБ ім. І. Я. Франка

TikTok

Telegram

Instagram

Instagram Краєзнавчий відділ

Instagram бібліотечного котика

Facebook

Facebook Читальна зала

YouTube

Одеса для всіх

Про Одесу з любов’ю

Бібліографічна авоська

Бібліотека №1

TikTok

Facebook

Facebook

YouTube

Бібліотека №2 ім. К. Г. Паустовського

Facebook

Facebook Кают-компанія «Морська бібліотека»

Facebook Письменники-мариністи Одеської Обласної організації ім. І. П. Гайдаєнко

Facebook Лауреати літературної премії ім. К. Г. Паустовського

Facebook Золота троянда

Час великих очікувань

Бібліотека №3

Facebook

Бібліотека №6

Facebook

Бібліотека №7

Facebook

Бібліотека №12

Facebook

Бібліотека №16

Facebook

Бібліотека №25

Facebook

Бібліотека №28

Facebook

Бібліотека №29

Instagram

Facebook

Бібліотека №30

Facebook

YouTube

Симфонія книжкових сторінок

Бібліотека №32

Facebook

Бібліотека №33

Facebook

Бібліотека №34

Facebook

Бібліотека №35

Facebook

Бібліотека №41

TikTok

Instagram

Facebook

Бібліотека №42

Instagram

Facebook

YouTube

Бібліотека №44

YouTube

Бібліотека №47

Facebook

YouTube

Бібліотерапія

Зональні блоги

Територія книг

Бібліотечні Черемушки

Управління культури Департаменту КМСЄІ Одеської міської ради
Facebook Pagelike Widget
Робота ЦБС м.Одеси під час війни

Незважаючи на важкий та небезпечний час, Централізована бібліотечна система міста Одеси продовжує роботу. Щодня сотні читачів приходять у філії, щоб узяти книги, поспілкуватися з бібліотекарями, зарядитись вірою в те, що все буде гаразд. Співробітники ЦБС проводять заходи, які допомагають людям стійко триматись у ці нелегкі дні. Ми підготували відеорозповіді про те, як кожна бібліотека ЦБС робить свій внесок у моральну підтримку одеситів та біженців з інших міст.

Архіви