1 червня, в Міжнародний день захисту дітей і Всесвітнього дня батьків, на дорослому абонементі бібліотеки №7 ім. І. П. Гайдаєнко бібліотекарка Інна Федосєєва презентувала виставку-ілюстрацію « Письменник нашого дитинства – Корній Чуковський» .
До уваги читачів бібліотекар представила цікаві факти життя та творчості видатного письменника, автора неперевершених літературних шедеврів для дітей. Який започаткував традицію влаштовувати чудові свята для дітей «Здраствуй літо!» і «Прощай літо!». Доктор літератури Оксфордського університету, педагог, психолог, батько чотирьох дітей, талановитий перекладач і просто дивовижна людина Корній Іванович Чуковський (справжнє ім’я – Корнійчуків Микола Васильович). Ким же був цей видатний письменник – з вигаданим ім’ям і загадковою біографією, в якій вмістилося декілька історичних епох? Читачі дізнались з представленого журналу «ГЕО» за 2002 рік № 9 стаття «Грустная сказка Корнея Чуковского». Про місто Одесу, де пройшли дитинство і юність представлена автобіографічна повість «Срібний герб». Саме в Одесі Чуковський став журналістом та поклав початок світовій письменницькій діяльності. Про ці цікаві факти читачі дізнались з представленої книги «100 великих одесситов». Дитячий світ- це та щаслива частина життя, в якій завжди є місце казці. Читачам цікаво було дізнатись, що першу казку «Крокодил», яка відзначає свій 105-й ювілей, Чуковський написав для свого старшого сина Миколи, у посвячені до якої було написано: «Своїм вельмишановним дітям». Казки «Чудо – дерево», «Мойдодир» написані для доньки Марії – героїні та натхненниці дитячих віршів і книг батька. Хто ж був прототипом казкового «Айболита» читачі дізнались з представленого науково – популярного журналу для юнацтва «Страна знаний» за 2013 рік №8 стаття «Добрий доктор Айболит из Вильнюса». Прикрасили виставку чудові роботи учнів КЗ ПСО «МХШ №2» м. Одеси присвячені твору К. Чуковського «Муха – Цокотуха» (викладач Жанна Баркар). Читачам цікаво було дізнатися, що казку «Муха – Цокотуха» Корній Іванович написав за один день для своєї онуки Марини. А ідею казки письменник взяв з української народної пісні «Ой що то за шум учинився, що Комар на Мусі оженився», яку автор чув від мами. В Одесі щорічно проводиться Міжнародний літературний конкурс творів для дітей та юнацтва «Корнійчуковська премія». На виставці представлена збірка творів лауреатів конкурсу «Вірші. Казки. Повісті». Представлен альманах конкурсу «Море талантів», який проходив в рамках Одеського Міжнародного Корнійчуковського фестивалю дитячої літератури. Постійна читачка Тетяна Олійник стала переможцем цього літературного конкурсу. Її вірші «Быть Человеком – это так непросто!». Книги Корнія Чуковського завжди мудро, пізнавально, актуально, захоплююче та весело. А головне, вони поєднують батьків і дітей у суспільному сімейному читанні.
Завітали до бібліотеки наш маленькі читачі Михайлик Гора, Ілля і Марія Воронюк. Вони прочитали свої улюблені казки і отримали в подарунок книжку письменника , солодощі та іграшку.