Переглядів:648

В бібліотеці №7 ім. І. П. Гайдаєнко бібліотекари Інна Федосєєва і Світлана Ліхашева підготували літературно-пізнавальну виставку-калейдоскоп «Мисливець з Червоної книги». Захід був присвячений Міжнародному дню тигру, який відзначається 29 липня.

Звертаючи увагу читачів на цього неймовірно красивого звіря, Інна Федосєєва представила добірку кращих книг, журналів, ілюстрацій про життя тигрів, таких різних за характером, але однаково смугастих героїв книг. Наприклад, це книги серії нон-фікшн «Велика ілюстрована енциклопедія тваринного світу», Ігор Акімушкін «Світ тварин. Атлас тварин». Навіщо охороняти смугастих, можна дізнатися у книзі Сергія Кучеренко «Хижі звіри лісу», Сергія Коритіна «Тигр під наркозом». Життя і кохання великих мисливців у спецвипусках журналу ГЄО «Тигр — імператор джунглів», «Тигриця Сіта господиня джунглів Індії і її родина».

Родзинкою виставки стали неймовірні, веселі, екзотичні мисливські випадки про спроби полювання на тигрів у Бенгалії « Мисливські усмішки» майстра гумору, чарівника сміху Остапа Вишні «Бенгальський тигр», «Екіпіровка мисливця», пригодницький роман Івана Багряного «Тигролови».

Читачі дізнались цікавий, майже невідомий випадок у житті Т. Г. Шевченко, його участь у полюванні на тигра у 1848 році, коли він був на засланні. Він зробив свій акварельний малюнок «Тигр», представлений на виставці.

 Прикрасили виставку сатиричні малюнки Анатолія Василенко і Олексія Кохана з найвідомішого журналу України «Перець» і чудова картина пазлів «Тигри» вiд читачів.

Представлена цікава історія створення знаменитої кінострічки «Смугастий рейс» за повістю та сценарієм письменника Віктора Конецького. 10 тигрів і 2 лева, яких треба було доставити до Одеси, стали найяскравішими персонажами картини. А те, що тигри гарно плавають, завдяки кінострічці знає майже кожен – «Хорошо пливут! Вон та группа в полосатых купальниках».

На виставці є «Тигрині історії Редьяра Кіплінга, саме тигр Шер-Хан став головним лиходієм у «Книзі джунглів» і «Мауглі». А також життєрадісний Тигра на сторінках книги Алана Мілна Вінні-Пух і всі-всі-всі», книга екранізацій «Уолт Дисней представляє кращі  казки світу», Епічна поема Шота Руставелі «Витязь у тигровій шкурі», весела дитяча фантастична повість про інопланетного професора Транкверрі у шкурі бенгальського тигра в книзі Кіра Буличова «Два квітки до Індії», морські пригоди у пошуках скарбів «Око тигра» Вілбура Сміта та інші. Приходьте до бібліотеки та прочитайте ще більше «смугастих» цікавинок про красенів тигрів.

Наші соціальні мережі
Натисніть, щоб побачити список наших соцмереж

Централізована бібліотечна система для дорослих

Instagram ЦБС для дорослих

Facebook ЦБС для дорослих

YouTube ЦБС для дорослих

Арт бiблiотека 2.0

ЦМБ ім. І. Я. Франка

TikTok

Telegram

Instagram

Instagram Краєзнавчий відділ

Instagram бібліотечного котика

Facebook

Facebook Читальна зала

YouTube

Одеса для всіх

Про Одесу з любов’ю

Бібліографічна авоська

Бібліотека №1

TikTok

Facebook

Facebook

YouTube

Бібліотека №2 ім. К. Г. Паустовського

Facebook

Facebook Кают-компанія «Морська бібліотека»

Facebook Письменники-мариністи Одеської Обласної організації ім. І. П. Гайдаєнко

Facebook Лауреати літературної премії ім. К. Г. Паустовського

Facebook Золота троянда

Час великих очікувань

Бібліотека №3

Facebook

Бібліотека №6

Facebook

Бібліотека №7

Facebook

Бібліотека №12

Facebook

Бібліотека №16

Facebook

Бібліотека №25

Facebook

Бібліотека №28

Facebook

Бібліотека №29

Instagram

Facebook

Бібліотека №30

Facebook

YouTube

Симфонія книжкових сторінок

Бібліотека №32

Facebook

Бібліотека №33

Facebook

Бібліотека №34

Facebook

Бібліотека №35

Facebook

Бібліотека №41

TikTok

Instagram

Facebook

Бібліотека №42

Instagram

Facebook

YouTube

Бібліотека №44

YouTube

Бібліотека №47

Facebook

YouTube

Бібліотерапія

Зональні блоги

Територія книг

Бібліотечні Черемушки

Управління культури Департаменту КМСЄІ Одеської міської ради
Facebook Pagelike Widget
Робота ЦБС м.Одеси під час війни

Незважаючи на важкий та небезпечний час, Централізована бібліотечна система міста Одеси продовжує роботу. Щодня сотні читачів приходять у філії, щоб узяти книги, поспілкуватися з бібліотекарями, зарядитись вірою в те, що все буде гаразд. Співробітники ЦБС проводять заходи, які допомагають людям стійко триматись у ці нелегкі дні. Ми підготували відеорозповіді про те, як кожна бібліотека ЦБС робить свій внесок у моральну підтримку одеситів та біженців з інших міст.

Архіви