Просмотров:399

Пронизливо-душевна і зворушлива арт-зустріч відбулася 27 лютого в читальному залі бібліотеки ім. І. Франка. Зустріч «Віра Холодна. Під вуаллю » була присвячена подіям 100-річної давності.

Роки не владні над приголомшливим феноменом під назвою «Легенда королеви кіно». Зустріч, присвячена їй, почалася з імен, пов’язаних з трохи більш раннім періодом.

Одеса завжди була не тільки торгувати воротами, але і воротами прогресу. Варто було в світі виникнути якомусь нововведенню, воно негайно з’являлося в Одесі. Прикладів тому безліч.

Один з них – винахід механіка Новоросійського університету Йосипа Тимченка, яке сам він назвав «равлик». Це був кіноапарат, за допомогою якого був знятий і продемонстрував фільм «Скачущий вершник». Це відбулося за 1,5 року до того, як брати Люм’єр запатентували свій винахід.

Історія українського кіновиробництва також починалася в Одесі, де була створена і плідно працювала кіностудія «Мирограф».

З великою увагою знайомилися з цими фактами слухачі, оскільки запрошені були студенти відділень акторської майстерності та режисури заходів Одеського театрально-художнього училища. Ця тема їм була близька і цікава.

Потім прозвучала музика – «Ноктюрн» Олександра Бородіна у виконанні Данила Попова, учня школи №25. Це створило настрій для сприйняття неперевершеної легенди королеви німого кіно.

Саме вона, єдина, стала кумиром мільйонів глядачів, перетворилася в законодавця моди. З її зображенням виходили серії листівок, саме тому до нас дійшло чимало фотографій акторки. Вони були представлені на фотовиставці «Королева німого кіно». Безсумнівно, Віра Холодна була Жінкою з самої великої літери.

Відеосюжет документального кіно «Похорон Віри Холодної» викликав пронизливий відгук у душі присутніх. Невипадково це була «арт-зустріч», адже мова йшла про мистецтво кіно і його відтіняло мистецтво музики.

Неймовірно обдарований і чарівний піаніст Данило Попов дуже сподобався молодіжної аудиторії, його просили виконати на «біс» і потім ще не відпускали, розпитуючи про його захоплення музикою, адже він не тільки виконує, але і пише музику сам.

Наші соціальні мережі

Instagram ЦБС для дорослих

Facebook ЦБС для дорослих

YouTube ЦБС для дорослих

ЦМБ ім. І. Я. Франко

TikTok

Instagram

Instagram Краєзнавчий відділ

Instagram бібліотечного котика

Facebook

YouTube

Бібліотека №1 ім. Е. Г. Багрицького

TikTok

Facebook

Facebook

YouTube

Бібліотека №2 ім. К. Г. Паустовського

Facebook

Facebook Кают-компанія “Морська бібліотека”

Facebook Письменники-мариністи Одеської Обласної організації ім. І. П. Гайдаєнко

Facebook Лауреати літературної премії ім. К. Г. Паустовського

Facebook Золотая роза

Бібліотека №3

Facebook

Бібліотека №6

Facebook

Бібліотека №7 ім. І. П. Гайдаенко

Facebook

Бібліотека №12 ім. О. І. Купріна

Facebook

Бібліотека №13

Facebook

Бібліотека №16 ім. М. Ю. Лермонтова

Facebook

Бібліотека №25

Facebook

Бібліотека №28

Facebook

Бібліотека №29

Instagram

Facebook

Бібліотека №30

Facebook

Бібліотека №32

Facebook

Бібліотека №33 ім. Ю. С. Трусова

Facebook

Бібліотека №35

Facebook

Бібліотека №41

TikTok

Instagram

Facebook

Бібліотека №42

Instagram

Facebook

YouTube

Бібліотека №44

YouTube

Бібліотека №47 ім. О Гончара

Facebook

YouTube

Архіви
<--{/literal} END JIVOSITE CODE -->