Бібліотека №2 ім. К. Г. Паустовського, арт-галерея «Художник далекого плавання», кают-компанія «Морська бібліотека» започаткувала художній проект «А на морі кораблі». Художній проект відкрився з онлайн-презентації виставки «Духовна Армада Одещини». Новий проект і виставка відомих Одеських художників присвячен християнським святиням міста Одеси та Одеської області.

Продовжуємо представляти художників: Світлана Норель-
Член спілки мариністів м.Одеси. Викладач ДХШ №1 ім. К.К. Костанді. Закінчила ПНПУ ім. К. Д. Ушинського, художньо-графічний факультет. Працюю в техніці олійного живопису, акварелі в жанрі портрета, пейзажу і натюрморту. Беру участь в Міжнародних Фестивалях і конкурсах мистецтв, а так само в національних, обласних і регіональних тематичних виставках, таких як:
*МІЖНАРОДНА ВІЗУАЛЬНА ВИСТАВКА МИСТЕЦТВ «ПІД ЗНАКОМ Створення» в авторських міжнародному Арт-проєкті «Спадкоємність поколінь», Літературний музей, Одеса, 2020. * МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ МИСТЕЦТВ — 2020 «ПІД ЗНАКОМ створення» в Міжнародному Арт-проект «Наступність поколінь» — перша віртуальна виставка «ЛЮБИМАЯ ОДЕСА», 2020. * МІЖНАРОДНА ВИСТАВКА МИСТЕЦТВ «ВЕЛИКДЕНЬ», в авторському проекті «Наступність поколінь. Під знаком створення », друга віртуальна виставка, 2020. * МІЖНАРОДНА ВИСТАВКА МИСТЕЦТВ« ЕХО ПАМ’ЯТІ », присвячена 75-річчю Великої Перемоги !, в авторському проекті« Наступність поколінь », третя віртуальна виставка, 2020.

• Виставка робіт українських художників «В ім’я ЖИТТЯ» 75-річчю Перемоги присвячується, Одеська єпархія, Одеська обласна рада миру, Департамент культури і туризму ОМР, КУ «Міська художня галерея», 2020. * МІЖНАРОДНИЙ АРТ-ФЕСТИВАЛЬ «БІЛА АКАЦІЯ- 2020 »улюбленій Одесі присвячується, в Міжнародному Арт-проект« Наступність поколінь. Під знаком створення », четверта віртуальна виставка, 2020.
    Є лауреатом та дипломантом:
  • «Алмазний Дюк» в «Міжнародному багаторівневому конкурсі імені де Рішельє», 2019.
  • Лауреат Міжнародного Арт-фестивалю «Діамантовий Дюк» «На крилах Пегаса або подяку» і Міжнародної виставки мистецтв «Спаси і збережи» Міжнародної групи художників «Золоті майстра Одеси» до 225-річчя Дня народження Одеси, Міська галерея, Свято-Архангело-Михайлівський жіночий монастир, Одеса, 2019;
  • Дипломант МІЖНАРОДНОГО ПРОЄКТА «СВІТЛО ПРАВОСЛАВ’Я, ДО 175-РІЧЧЯ СВЯТО-АРХАНГЕЛО-МИХАЙЛІВСЬКОГО ЖІНОЧОГО МОНАСТИРЯ, 2019;
  • Дипломант МІЖНАРОДНОЇ ВИСТАВКИ МИСТЕЦТВ «ПІД ЗНАКОМ Створення» в авторських міжнародному Арт-проєкті «Спадкоємність поколінь», Одеський літературний музей, 2020.
    Живописні твори знаходяться в колекції музеїв і галерей: * Іллічівський музей образотворчого мистецтва ім А. Білого;
  • Історико-краєзнавчий музей в Балті; * Музей «Християнська Одеса», Свято-Архангело-Михайлівського жіночого монастиря;
  • Музей сучасного мистецтва, Артплей, Шанхай, Китай;
  • Общинний центр ЕРДС в Лондоні;
  • Icalma Gallery, Буенос Айрес, Аргентина;
  • Колекція Bill Blair, голлівудський актор, США;
  • Колекція Sheldon Hurst, мистецтвознавець, Art Reach, Portlend, Oregon;
    А так же в приватних колекціях Польщі, Росії, України, Великобританії, Румунії.

Стиль і орфографія автора збережені