21 травня бібліотека №44 організувала традиційну відкриту полицю» Книги одного автора». На ній цього разу представлено твори американської «королеви трилерів» Сандри Браун.

Бібліотекар Світлана Тихан ознайомила присутніх з цікавими фактами життєвої і творчої діяльності письменниці, яка народилася в штаті Техас, закінчила  університет. Зараз налічується в творчому доробку 50 бестселерів. Сандра Браун одержала багато нагород і номінацій.

Читачам було рекомендовано деякі романи.

В книзі «Не присилай квіти» кохання іноді приходить без попередження, не питаючи, чи готові ми змінити своє життя.

У Елізабет було все, про що можна було мріяти: краса, статус в суспільстві, вдалий бізнес. Але спогади про трагічну смерть чоловіка надовго закрили для неї дорогу до щастя. Надовго, але не назавжди. («Герой моїх мрій»).

У «Викраденні по-американськи» під час нападу на екскурсійний потяг викрадена бандитами Міранда та її шестирічний син. Злочинці відвезли їх до до індіанської резервації, де на них чекав викрадач, молодий вождь племені, благородна і добра людина.

В романі «Ну і штучка!» молодого мера приголомшила звістка про  вагітність жінки, з якою він провів чарівну ніч перед Різдвом. Обоє ділові люди, не можуть обтяжувати себе обов’язками.Але ж не можна примусити дитину платити за помилки батьків.

Дейлі, героїня «Шовкових слів», боялась чоловіків , як вогню. Але випадковий попутник, самовпевнений красень, з яким вона застрягла в ліфті, стане її долею.

На виставці також представлені і інші романи: «Наречена з сюрпризом», «Довгоочікуване повернення», «День гріха», «Ціна кохання», «Французький шовк».

Читачі обрали книги, які їм найбільше припали до душі.

Бібліотека запрошує  всіх охочих ознайомитися з книжковою виставкою.