Просмотров:240

12 жовтня представники бібліотеки №2 ім. К. Г. Паустовського в рамках проекту кают-компанія «Морська бібліотека» взяли участь в конференції Ради Асоціації моряків-підводників ім. О. І. Маринеска.

Звертаючись до присутніх, Голова Асоціації капітан першого рангу Євген Лівшиц наголосив, що програма конференції буде різноманітною та цікавою. Євген Семенович зібрав всіх у день свого народження, у свій ювілей. Президент ВСМОВУ приймав вітання від присутніх, але для нього було важливішим ознайомити учасників з інформацією про роботу Ради Асоціації моряків-підводників ім. О. І. Маринеска та поділитися результатами заходів і проектів, організованих для українських моряків, курсантів і студентів морських навчальних закладів. Євген Лівшиц розповів членам конференції про роботу Асоціації, поділився з актуальними питаннями, які стосуються пам’яті моряків-підводників ім. О. І. Маринеска, публікацій, статей і книг, які піддержує Президент України Володимир Зеленський.

Завідуюча бібліотекою №2 Каріна Апарінова вручила грамоту Євгену Лівшицу і нагадала о проекті міського бюджету кают-компанія «Морська бібліотека». В ході засідання обговорили питання, що стосується проекту та його перспектив. Голова письменників-мариністів Одеси ім. І. П. Гайдаенка, член кают-компанії Іван Рябухін подякував членам Асоціації за вагомий внесок у розвиток кают-компанії «Морська бібліотека» і подарував свій новий вірш ювіляру.

Заступник Обласної Ради Миру, член-кают-компанії Валентина Гайдаенко привітала Євгена Семеновича з 80-річчям і призвала всіх бути солідарними, мати дружні і партнерські відносини та побажала членам конференції успішної подальшої роботи.

Президент ВСМОВУ Євген Лівшиц позначив актуальність такої зустрічі і запросив всіх  у цьому складі прийняти участь у жовтневих заходах Асоціації моряків-підводників.

Після того, як більш детально обговорили план проекту кают-компанії «Морська бібліотека» і інші соціальні програми та зробили підсумок, ювіляр запросив всіх присутніх до актового залу на святкування його 80-річчя. На честь ювіляра від імені всіх присутніх було сказано сердечні вітання. Дякували Євгену Семеновичу Лівшицу за чесну працю, за перемоги й досягнення.

Похожие записи:


Наші соціальні мережі

YouTube ЦБС для дорослих
Facebook ЦБС для дорослих
Instagram ЦБС для дорослих

ЦМБ ім. І. Я. Франко
Instagram
YouTube

Бібліотека №1 ім. Е. Г. Багрицького
Facebook
YouTube

Бібліотека №2 ім. К. Г. Паустовського
Facebook
Facebook Кают-компанія “Морська бібліотека”
Facebook Письменники-мариністи Одеської Обласної організації ім. І. П. Гайдаєнко
Facebook Лауреати літературної премії ім. К. Г. Паустовського
Facebook Золотая роза

Бібліотека №3
Facebook

Бібліотека №6
Facebook

Бібліотека №7 ім. І. П. Гайдаенко
Facebook

Бібліотека №13
Facebook

Бібліотека №16 ім. М. Ю. Лермонтова
Facebook

Бібліотека №25
Facebook

Бібліотека №28
Facebook

Бібліотека №29
Facebook
Instagram

Бібліотека №30
Facebook

Бібліотека №32
Facebook

Бібліотека №33 ім. Ю. С. Трусова
Facebook

Бібліотека №35
Facebook

Бібліотека №42
Facebook
YouTube

Бібліотека №44
YouTube

Бібліотека №47 ім. О Гончара
YouTube

Архіви