Просмотров:73

12 жовтня представники бібліотеки №2 ім. К. Г. Паустовського в рамках проекту кают-компанія «Морська бібліотека» взяли участь в конференції Ради Асоціації моряків-підводників ім. О. І. Маринеска.

Звертаючись до присутніх, Голова Асоціації капітан першого рангу Євген Лівшиц наголосив, що програма конференції буде різноманітною та цікавою. Євген Семенович зібрав всіх у день свого народження, у свій ювілей. Президент ВСМОВУ приймав вітання від присутніх, але для нього було важливішим ознайомити учасників з інформацією про роботу Ради Асоціації моряків-підводників ім. О. І. Маринеска та поділитися результатами заходів і проектів, організованих для українських моряків, курсантів і студентів морських навчальних закладів. Євген Лівшиц розповів членам конференції про роботу Асоціації, поділився з актуальними питаннями, які стосуються пам’яті моряків-підводників ім. О. І. Маринеска, публікацій, статей і книг, які піддержує Президент України Володимир Зеленський.

Завідуюча бібліотекою №2 Каріна Апарінова вручила грамоту Євгену Лівшицу і нагадала о проекті міського бюджету кают-компанія «Морська бібліотека». В ході засідання обговорили питання, що стосується проекту та його перспектив. Голова письменників-мариністів Одеси ім. І. П. Гайдаенка, член кают-компанії Іван Рябухін подякував членам Асоціації за вагомий внесок у розвиток кают-компанії «Морська бібліотека» і подарував свій новий вірш ювіляру.

Заступник Обласної Ради Миру, член-кают-компанії Валентина Гайдаенко привітала Євгена Семеновича з 80-річчям і призвала всіх бути солідарними, мати дружні і партнерські відносини та побажала членам конференції успішної подальшої роботи.

Президент ВСМОВУ Євген Лівшиц позначив актуальність такої зустрічі і запросив всіх  у цьому складі прийняти участь у жовтневих заходах Асоціації моряків-підводників.

Після того, як більш детально обговорили план проекту кают-компанії «Морська бібліотека» і інші соціальні програми та зробили підсумок, ювіляр запросив всіх присутніх до актового залу на святкування його 80-річчя. На честь ювіляра від імені всіх присутніх було сказано сердечні вітання. Дякували Євгену Семеновичу Лівшицу за чесну працю, за перемоги й досягнення.

Презентация книги И. Белякова “Личный кодекс”

14 ноября в 14.00 в читальном зале Центральной городской библиотеки им. И.Франко состоится
встреча с директором Одесского зоопарка Игорем Беляковым. Игорь
Владимирович на этой встрече выступит в качестве писателя, он представит
свою книгу «Личный кодекс», написанную в жанре психологического
фэнтези.

Ждем вас по адресу: Книжный переулок, 1а

Анонси бібліотечних заходів в ЦБС м. Одеси

13.11 о 14.00: «Художньому музею Одеси - 120 років». Час мистецтва. ЦМБ ім. І.Франка (Книжковий пров., 1а)
13.11 об 11.00: «Сліпий музикант». Гучні читання. (До дня сліпих). Філія № 3 (вул. Городська, 40а)
13.11 о 14.00: «Володар сміху» (130 років з дня народження О. Вишні). Сатиричні мініатюри. Філія № 16 (вул. Новосельського, 69/71)
14.11 о 10.00: «Ми всі – різні, мі всі – рівні». Інформдайджест до Міжнародного дня толерантності. Філія № 12 (Фонтанська дорога, 116)
14.11 об 11.00: «Різні нації – різні стилі етикету». Віртуальний екскурс по країнах світу. До Дня толерантності. Філія №47 (Люстдорфська дорога, 146/1)
15.11 о 14.00: «Той, хто до краю дійде, Зведе сходи для того, Хто далі йде». Година запитань і відповідей освітнього проекту-лекторію «Відверті розмови за чашкою кави». Філія №1. Поза межами бібліотеки
(Генуезька вулиця, 22)
15.11 о 15.00: «Твори К. Паустовського будуть тривожити, будити, надихати, очищати і нагадувати нам: ти – Людина». Морське засідання. До всесвітнього дня вітань. Філія №2 (вул. Градоначальницька, 9)
15.11 о 14.00: «Школа ввічливих наук». Етикет-клас. Філія №30 (вул. Кримська, 58)
15.11 о 12.00: «Моя родина читає більше інших!». Конкурс читацьких родин. Філія №41 (вул. Iнглезi, 5)
15.11 о 17.00: «Милосердя – відгук душі». Урок духовності. ЦМБ ім. І.Франка (Книжковий пров., 1а)
16.11 о 15.00: «Парадокс читання: воно відволікає нас від реальності, щоб наповнити реальність змістом». Бібліотечний урок-роздум. Філія № 1 (вул. Преображенська, 35а)
18.11 о 15.30: Віртуальна прогулянка літературною Одесою. ЦМБ ім. І.Франка (Книжковий пров., 1а)

Архіви