Просмотров:167

12 жовтня представники бібліотеки №2 ім. К. Г. Паустовського в рамках проекту кают-компанія «Морська бібліотека» взяли участь в конференції Ради Асоціації моряків-підводників ім. О. І. Маринеска.

Звертаючись до присутніх, Голова Асоціації капітан першого рангу Євген Лівшиц наголосив, що програма конференції буде різноманітною та цікавою. Євген Семенович зібрав всіх у день свого народження, у свій ювілей. Президент ВСМОВУ приймав вітання від присутніх, але для нього було важливішим ознайомити учасників з інформацією про роботу Ради Асоціації моряків-підводників ім. О. І. Маринеска та поділитися результатами заходів і проектів, організованих для українських моряків, курсантів і студентів морських навчальних закладів. Євген Лівшиц розповів членам конференції про роботу Асоціації, поділився з актуальними питаннями, які стосуються пам’яті моряків-підводників ім. О. І. Маринеска, публікацій, статей і книг, які піддержує Президент України Володимир Зеленський.

Завідуюча бібліотекою №2 Каріна Апарінова вручила грамоту Євгену Лівшицу і нагадала о проекті міського бюджету кают-компанія «Морська бібліотека». В ході засідання обговорили питання, що стосується проекту та його перспектив. Голова письменників-мариністів Одеси ім. І. П. Гайдаенка, член кают-компанії Іван Рябухін подякував членам Асоціації за вагомий внесок у розвиток кают-компанії «Морська бібліотека» і подарував свій новий вірш ювіляру.

Заступник Обласної Ради Миру, член-кают-компанії Валентина Гайдаенко привітала Євгена Семеновича з 80-річчям і призвала всіх бути солідарними, мати дружні і партнерські відносини та побажала членам конференції успішної подальшої роботи.

Президент ВСМОВУ Євген Лівшиц позначив актуальність такої зустрічі і запросив всіх  у цьому складі прийняти участь у жовтневих заходах Асоціації моряків-підводників.

Після того, як більш детально обговорили план проекту кают-компанії «Морська бібліотека» і інші соціальні програми та зробили підсумок, ювіляр запросив всіх присутніх до актового залу на святкування його 80-річчя. На честь ювіляра від імені всіх присутніх було сказано сердечні вітання. Дякували Євгену Семеновичу Лівшицу за чесну працю, за перемоги й досягнення.

Наші соціальні мережі

YouTube ЦБС для дорослих
YouTube сайту ЦБС для дорослих
Центральна міська бібліотека ім. І. Я. Франка
Facebook ЦБС ім. І. Я. Франко
Instagram ЦБС ім. І. Я. Франко
Бібліотека №1 ім. Е. Г. Багрицького
Facebook Бібліотека №1 ім. Е. Г. Багрицького
Бібліотека №2 ім. К. Г. Паустовського
Facebook Бібліотека №2 ім. К. Г. Паустовського
Facebook Кают-компанія “Морська бібліотека”. Бібліотека №2 ім. К. Г. Паустовського
Facebook Письменники-мариністи Одеської Обласної організації ім. І. П. Гайдаєнко. Бібліотека №2 ім. К. Г. Паустовського
Facebook Лауреати літературної премії ім. К. Г. Паустовського. Бібліотека №2 ім. К. Г. Паустовського
Facebook Золотая роза. Бібліотека №2 ім. К. Г. Паустовського
Бібліотека №7 ім. І. П. Гайдаенко
Facebook Бібліотека №7 ім. І. П. Гайдаенко
Бібліотека №25
Facebook Бібліотека №25
Бібліотека №29
Instagram Бібліотека №29
Бібліотека №33 ім. Ю. С. Трусова
Facebook Бібліотека №33 ім. Ю. С. Трусова
Бібліотека №35
Facebook Бібліотека №35

Архіви