Просмотров:263

12 жовтня представники бібліотеки №2 ім. К. Г. Паустовського в рамках проекту кают-компанія «Морська бібліотека» взяли участь в конференції Ради Асоціації моряків-підводників ім. О. І. Маринеска.

Звертаючись до присутніх, Голова Асоціації капітан першого рангу Євген Лівшиц наголосив, що програма конференції буде різноманітною та цікавою. Євген Семенович зібрав всіх у день свого народження, у свій ювілей. Президент ВСМОВУ приймав вітання від присутніх, але для нього було важливішим ознайомити учасників з інформацією про роботу Ради Асоціації моряків-підводників ім. О. І. Маринеска та поділитися результатами заходів і проектів, організованих для українських моряків, курсантів і студентів морських навчальних закладів. Євген Лівшиц розповів членам конференції про роботу Асоціації, поділився з актуальними питаннями, які стосуються пам’яті моряків-підводників ім. О. І. Маринеска, публікацій, статей і книг, які піддержує Президент України Володимир Зеленський.

Завідуюча бібліотекою №2 Каріна Апарінова вручила грамоту Євгену Лівшицу і нагадала о проекті міського бюджету кают-компанія «Морська бібліотека». В ході засідання обговорили питання, що стосується проекту та його перспектив. Голова письменників-мариністів Одеси ім. І. П. Гайдаенка, член кают-компанії Іван Рябухін подякував членам Асоціації за вагомий внесок у розвиток кают-компанії «Морська бібліотека» і подарував свій новий вірш ювіляру.

Заступник Обласної Ради Миру, член-кают-компанії Валентина Гайдаенко привітала Євгена Семеновича з 80-річчям і призвала всіх бути солідарними, мати дружні і партнерські відносини та побажала членам конференції успішної подальшої роботи.

Президент ВСМОВУ Євген Лівшиц позначив актуальність такої зустрічі і запросив всіх  у цьому складі прийняти участь у жовтневих заходах Асоціації моряків-підводників.

Після того, як більш детально обговорили план проекту кают-компанії «Морська бібліотека» і інші соціальні програми та зробили підсумок, ювіляр запросив всіх присутніх до актового залу на святкування його 80-річчя. На честь ювіляра від імені всіх присутніх було сказано сердечні вітання. Дякували Євгену Семеновичу Лівшицу за чесну працю, за перемоги й досягнення.

Похожие записи:


Анонс
З 10 лютого у бібліотеці № 29 починає працювати виставка-сюрприз “Таємнича книга”, що присвячена Міжнародному дню дарування книги!
Всі книги на виставці будуть огорнуті плотним папером і дізнатись що саме Ви будуте читати найближчим часом можно буде лише по одному вислову, що характеризує зміст.
Цікаво? Чекаємо на Вас в бібліотеці №29 по адресу вул. Лузанiвська, 67!
Наші соціальні мережі

Instagram ЦБС для дорослих

Facebook ЦБС для дорослих

YouTube ЦБС для дорослих

ЦМБ ім. І. Я. Франко

Instagram

Facebook

YouTube

Библиографическая авоська

Об Одессе с любовью

Бібліотека №1 ім. Е. Г. Багрицького

Facebook

YouTube

Бібліотека №2 ім. К. Г. Паустовського

Facebook

Facebook Кают-компанія “Морська бібліотека”

Facebook Письменники-мариністи Одеської Обласної організації ім. І. П. Гайдаєнко

Facebook Лауреати літературної премії ім. К. Г. Паустовського

Facebook Золотая роза

Бібліотека №3

Facebook

Бібліотека №6

Facebook

Бібліотека №7 ім. І. П. Гайдаенко

Facebook

Бібліотека №13

Facebook

Бібліотека №16 ім. М. Ю. Лермонтова

Facebook

Бібліотека №25

Facebook

Бібліотека №28

Facebook

Бібліотека №29

Instagram

Facebook

Бібліотека №30

Facebook

Бібліотека №32

Facebook

Бібліотека №33 ім. Ю. С. Трусова

Facebook

Бібліотека №35

Facebook

Бібліотека №41

Facebook

Бібліотека №42

Facebook

YouTube

Бібліотека №44

YouTube

Бібліотека №47 ім. О Гончара

Бібліотерапія

YouTube

Архіви
<--{/literal} END JIVOSITE CODE -->