Просмотров:164

30 листопада бібліотека №2 ім. К. Г. Паустовського в рамках проекта «Кают-компанія “Морська бібліотека” прийняла участь у семінарі ветеранів Асоціації моряків -підводників ім. О. І. Маринеска. Основним спікером семінару став Голова Асоціації моряків-підводників ім. О. І. Маринеско, капітан першого рангу Євген Лівщиц, якийрозповів про діяльність ветеранів, а також про спільну роботу з партнерами.

Євген Семенович дав можливість виступити зі своєю презентацією представникам присутніх морських організацій.

Завідуюча бібліотекою №2, секретар ООО ВСПМ ім. І. П. Гайдаєнка Карінав Апарінова розповіла історію заснування кают-компанії “Морська бібліотека та познайомила з проектами бібліотечної системи для дорослих і попросила віддати свої голоса за ці проекти. Каріна Вікторівна представила доклад Голови письменників-мариністів ім. І. П. Гайдаєнка Івана Рябухіна.

Присутніх семінару познайомили з діяльністю ООО ВСПМ, керуючись Уставом ВСПМ і планом роботи на рік. Письменники-мариністи приймали активну участь в роборті Одеської Асоціації ветеранів-підводників. Було написано декілька книг, присвячених О. І. Маринеско і Одеському мореходному училищу, яке носить ім’я героя-підводника. Багато творів, віршів і статей про море, моряках та морськи звички, які розішлись по всьому світу і стали настільними книгами

моряків-підводників всього світу, візитними картками Асоціації моряків підводників.

Презентації книг письменників-мариністів відбувались на зборах в кают-компанії “Морська бібліотека”, а далі продовжувались презентації в інших бібліотеках і огранізаціях міста. Письменники-мариністи і організатори кают-компанії “Морська бібліотека” залучають у молоді цікавість до морської тематики. Двадцять п’ять засідань кают-компанії 2Морська бібліотека” та виїзні круїзи опубліковани в газеті “Моряк України”. Автори статей журналісти Анатолій Венгрук, Інна Іщук і письменники-мариністи Каріна Апарінова, Іван Рябухін, Олена Тарутіна, Олександр Азар’єв та інші. Приєднались до морської бібліотеки художники-мариністи Одеси. Відомі художники Одеси і України Миколай Прокопенко, Галіна Лекарєва-Нікітіна і Юрій Письмак відркрили виставки картин в рамках кают-компанія “Морська бібліотека”.

Каріна Апарінова завершила доклад і прочла вірш Івана Рябухіна “Писателям-маринистам Одессы посвящается”.

Міцніше немає морського братерства, мариністи об’єднались в дружню сім’ю.

Наші соціальні мережі

YouTube ЦБС для дорослих
Facebook ЦБС для дорослих
Instagram ЦБС для дорослих

ЦМБ ім. І. Я. Франко
Instagram
YouTube

Бібліотека №1 ім. Е. Г. Багрицького
Facebook
YouTube

Бібліотека №2 ім. К. Г. Паустовського
Facebook
Facebook Кают-компанія “Морська бібліотека”
Facebook Письменники-мариністи Одеської Обласної організації ім. І. П. Гайдаєнко
Facebook Лауреати літературної премії ім. К. Г. Паустовського
Facebook Золотая роза

Бібліотека №3
Facebook

Бібліотека №6
Facebook

Бібліотека №7 ім. І. П. Гайдаенко
Facebook

Бібліотека №13
Facebook

Бібліотека №16 ім. М. Ю. Лермонтова
Facebook

Бібліотека №25
Facebook

Бібліотека №28
Facebook

Бібліотека №29
Facebook
Instagram

Бібліотека №30
Facebook

Бібліотека №32
Facebook

Бібліотека №33 ім. Ю. С. Трусова
Facebook

Бібліотека №35
Facebook

Бібліотека №42
Facebook
YouTube

Бібліотека №44
YouTube

Бібліотека №47 ім. О Гончара
YouTube

Архіви