Просмотров:7

30 листопада бібліотека №2 ім. К. Г. Паустовського в рамках проекта «Кают-компанія “Морська бібліотека” прийняла участь у семінарі ветеранів Асоціації моряків -підводників ім. О. І. Маринеска. Основним спікером семінару став Голова Асоціації моряків-підводників ім. О. І. Маринеско, капітан першого рангу Євген Лівщиц, якийрозповів про діяльність ветеранів, а також про спільну роботу з партнерами.

Євген Семенович дав можливість виступити зі своєю презентацією представникам присутніх морських організацій.

Завідуюча бібліотекою №2, секретар ООО ВСПМ ім. І. П. Гайдаєнка Карінав Апарінова розповіла історію заснування кают-компанії “Морська бібліотека та познайомила з проектами бібліотечної системи для дорослих і попросила віддати свої голоса за ці проекти. Каріна Вікторівна представила доклад Голови письменників-мариністів ім. І. П. Гайдаєнка Івана Рябухіна.

Присутніх семінару познайомили з діяльністю ООО ВСПМ, керуючись Уставом ВСПМ і планом роботи на рік. Письменники-мариністи приймали активну участь в роборті Одеської Асоціації ветеранів-підводників. Було написано декілька книг, присвячених О. І. Маринеско і Одеському мореходному училищу, яке носить ім’я героя-підводника. Багато творів, віршів і статей про море, моряках та морськи звички, які розішлись по всьому світу і стали настільними книгами

моряків-підводників всього світу, візитними картками Асоціації моряків підводників.

Презентації книг письменників-мариністів відбувались на зборах в кают-компанії “Морська бібліотека”, а далі продовжувались презентації в інших бібліотеках і огранізаціях міста. Письменники-мариністи і організатори кают-компанії “Морська бібліотека” залучають у молоді цікавість до морської тематики. Двадцять п’ять засідань кают-компанії 2Морська бібліотека” та виїзні круїзи опубліковани в газеті “Моряк України”. Автори статей журналісти Анатолій Венгрук, Інна Іщук і письменники-мариністи Каріна Апарінова, Іван Рябухін, Олена Тарутіна, Олександр Азар’єв та інші. Приєднались до морської бібліотеки художники-мариністи Одеси. Відомі художники Одеси і України Миколай Прокопенко, Галіна Лекарєва-Нікітіна і Юрій Письмак відркрили виставки картин в рамках кают-компанія “Морська бібліотека”.

Каріна Апарінова завершила доклад і прочла вірш Івана Рябухіна “Писателям-маринистам Одессы посвящается”.

Міцніше немає морського братерства, мариністи об’єднались в дружню сім’ю.

Анонси бібліотечних заходів в ЦБС м. Одеси

07.12 о 16.00: «Книга. Музика. Картина». Бібліотерапія. Філія №33 (Французький бульвар, 22)
10.12 о 15.00: «Світ права». Відеоінструктаж. До Міжнародного дня захисту прав людини. ЦМБ ім. І.Франка (Книжковий пров., 1а)
12.12 о 14.00: «Літературні відкриття 2019 року». Рейтинг популярності нових видань. Філія № 1 (вул. Преображенська, 35а)
12.12 о 16.00: «Я пізнаю себе». Психологічний тренінг на пам`ять та увагу. Бібліотечний урок. Філія №33 (Французький бульвар, 22)
12.12 о 13.00: Які одеські кореспонденти пишуть найцікавіше? Поштампт. Філія №41 (вул. Iнглезi, 5)
13.12 об 11.00: Круглий стіл, присвячений Всеукраїнському тижню права. ЦМБ ім. І.Франка (Книжковий пров., 1а)
14.12 о 15.00: «Лине до нас гомін століть…» (Гетьман Данило Апостол - 365 років з дня народження). Історична експедиція. Філія № 16 (вул. Новосельського, 69/71)
15.12 о 16.00: «Найсмачніші книги року». Бібліо-кафе. Філія №30 (вул. Кримська, 58)
16.12 о 14.00: «Зимова круговерть». Зимова вікторина. Філія №6 (Степова, 66)

Архіви