Просмотров:113

14 листопада бібліотека №28 провела виставку-тренінг по толерантності «Ми всі різні, але рівні». Всі бажаючі познайомилися з такими поняттями, як терпимість, різноманіття, толерантність, компроміс, довіра, гармонія і повага.

Бібліотекар Олена Гончарова разом з дітьми розглянула питання про толерантне відношення до себе самого. На останок всі із задоволенням переглянули буктрейлер «Толерантність починається з  сомого себе».

А для більш дорослих відвідувачів бібліотека №28 розробила годину етики та вихованості «Толерантність – це моральні основи стосунків». Під час спілкування з читачами було визначено поняття “толерантність” та риси характеру, які треба виховувати в собі вже сьогодні, щоб відчувати себе толерантною людиною.

Однією з найперших рис вихованості людини – це ввічливість. Тому відвідувачі розповіли основні правила та способи привітань, провели своєрідний «Турнір ввічливості», а завідуюча бібліотеки  Інна Логвін  познайомила з літературою, яка вчить вихованості та культури спілкування.

В конкурсі «В бібліотеці, як удома, а не в гостях» читачі мали змогу показати правила поведінки і хороші манери. Проявом толерантності є милосердя, і саме відео “Людина з черги” зворушила душі читачів своїм добром і щирістю.

«Толерантність – це шлях людини, що йде відкрито по світу, прагне краще пізнати себе та інших», – такими словами розпочалась дискусійна  година, яку провела бібліотека.  Відвідувачі переглянули відеопрезентацію, дізнались про історію свята, ознайомились з емблемою і символами свята, відповідали на запитання “Толерантність – для мене це -…”.

І саме бібліотека є одним з найбільш підготовлених майданчиків для виховання і просування толерантного ставлення до інших.

Наші соціальні мережі

YouTube ЦБС для дорослих

ЦМБ ім. І. Я. Франко

Facebook

Instagram

YouTube

Бібліотека №1 ім. Е. Г. Багрицького

Facebook

YouTube

Бібліотека №2 ім. К. Г. Паустовського

Facebook

Facebook Кают-компанія “Морська бібліотека”

Facebook Письменники-мариністи Одеської Обласної організації ім. І. П. Гайдаєнко

Facebook Лауреати літературної премії ім. К. Г. Паустовського

Facebook Золотая роза

Бібліотека №3

Facebook

Бібліотека №6

Facebook

Бібліотека №7 ім. І. П. Гайдаенко

Facebook

Бібліотека №16 ім. М. Ю. Лермонтова

Facebook

Бібліотека №25

Facebook

Бібліотека №28

Facebook

Бібліотека №29

Instagram

Бібліотека №30

Facebook

Бібліотека №32

Facebook

Бібліотека №33 ім. Ю. С. Трусова

Facebook

Бібліотека №35

Facebook

Бібліотека №42

Facebook

YouTube

Бібліотека №44

YouTube

Бібліотека №47 ім. О Гончара

YouTube

Архіви