Просмотров:249

25 січня в бібліотеці імені Едуарда Багрицького пройшов тренінг “Мій 2020 рік”. В рамках проекту “Розвиток особистості”, на базі бібліотеки ім.Е.Багрицького, у читачів та гостей бібліотеки є можливість збагатити свій світогляд, коло знайомих та шкалу позитивних емоцій.

Розпочала захід психолог та мінеролог Світлана Кругловська, розповівши про особливості святкування Нового року на різних континентах. Підкресливши багатобарв”я традицій та сприйняття світу з давніх часів, пані Світлана провела паралель формування особистості з дитинства. Головний висновок Світлани Іванівни, що мрії та чарівництво, які наповнюють в час новорічних святкувань сприяють емоційному наповненню. Але свята мають здатність закінчуватись, а депресія від сучасних інформативних навантажень – накопичуватися. Тому на допомогу сучасним психологам, педагогам, коучам, батькам завжди можуть прийти асоціативно метафоричні карти.

Психолог з багатим досвідом – Лідія Дика, провела тренінг з метафоричними картами. Лідія Валентинівна підкреслила унікальність та універсальність цих карт, яка обумовлена тим, що в їх основі є метафора, яка дозволяє розкрити особистісний потенціал кожного. Присутні уважно виконували завдання та активно обговорювали між собою відчуття та розуміння. Атмосфера в залі була дійсно чарівною, дружньою. Багато жартували та взаємодіяли.

Астропсихолог Анастасія Лаврентьєва, онлайн, розповіла про особливості 2020 року. Підкреслила знакові дати, надала рекомендації та відповіла на поставлені запитання. Самопізнання та саморозвиток – це основні задачі астропсихології. Тому на тренінгах з “Розвитку особистості” Анастасія Лаврентьєва завжди бажана гостья.

Вдосконалювати себе можна в різних напрямках. Змінюючи себе, ми змінюємо своє життя. Але чи будуть ці зміни комфортними і потрібними при досягненні? Робота з кваліфікованими фахівцями допоможе Вам покращити результат у своєму саморозвитку.

Кожна четверта субота місяця, в 15.00, читальна зала бібліотеки ім.Едуарда Багрицького, проект “Розвиток особистості”, можливо на одному з майстер-класів, тренінгів, семінарів Ви знайдете відповіді напитання, які Вас хвилюють.

Наші соціальні мережі

YouTube ЦБС для дорослих
Facebook ЦБС для дорослих
Instagram ЦБС для дорослих

ЦМБ ім. І. Я. Франко
Instagram
YouTube

Бібліотека №1 ім. Е. Г. Багрицького
Facebook
YouTube

Бібліотека №2 ім. К. Г. Паустовського
Facebook
Facebook Кают-компанія “Морська бібліотека”
Facebook Письменники-мариністи Одеської Обласної організації ім. І. П. Гайдаєнко
Facebook Лауреати літературної премії ім. К. Г. Паустовського
Facebook Золотая роза

Бібліотека №3
Facebook

Бібліотека №6
Facebook

Бібліотека №7 ім. І. П. Гайдаенко
Facebook

Бібліотека №13
Facebook

Бібліотека №16 ім. М. Ю. Лермонтова
Facebook

Бібліотека №25
Facebook

Бібліотека №28
Facebook

Бібліотека №29
Facebook
Instagram

Бібліотека №30
Facebook

Бібліотека №32
Facebook

Бібліотека №33 ім. Ю. С. Трусова
Facebook

Бібліотека №35
Facebook

Бібліотека №42
Facebook
YouTube

Бібліотека №44
YouTube

Бібліотека №47 ім. О Гончара
YouTube

Архіви