Просмотров:221

26 жовтня в бібліотеці №1 імені Едуарда Багрицького було дуже цікаво. Шукали ресурси для самонаповнення та самовдосконалення.

На базі спільного проекту бібліотеки ім.Е.Багрицького, «Заклад культури «Музика Землі» та Лабораторії ресурсно-орієнтованих арт-практик Одеського інституту психічного здоров’я за напрямком «Розвиток особистості» познайомилися з темою «Ми та наші ресурси. Чи вміємо ми ними користуватися». Тренінг провели психологи Світлана Кругловська та Лідія Геращенко.

Світлана Кругловська запропонувала методику розкриття себе через мінералогію. Ресурсні вправи в терапії – це уява. А коли дорогу пошукачеві вимощують справжні  мінерали, які не просто ресурсна історія, а вже справжній помічник, який завжди можна взяти з собою.

Лідія Геращенко здивувала великим сюрпризом з кольорових кульок. В формі гри мотивувала учасників на виконання нескладних та цікавих завдань. В результаті цього кожен склав собі ресурсний план на майбутнє.

Емоції можуть надавати сигнали про те наскільки комфортно чи ні людині. Емоційні вибухи символізують про те, що людина невпевнена в собі, або недостатньо себе сприймає. Для того, щоб був певний баланс в емоційному світі особистості, психологи рекомендують не поділяти чи засуджувати емоційні сплески, а навчитися їх розуміти, приймати, аналізувати та робити висновки.

Гармонійна та якісна взаємодія фахівців, приємна та легка атмосфера вже крок до розкриття багатьох ресурсів у учасників заходу.

Наші соціальні мережі

YouTube ЦБС для дорослих

ЦМБ ім. І. Я. Франко

Facebook

Instagram

YouTube

Бібліотека №1 ім. Е. Г. Багрицького

Facebook

YouTube

Бібліотека №2 ім. К. Г. Паустовського

Facebook

Facebook Кают-компанія “Морська бібліотека”

Facebook Письменники-мариністи Одеської Обласної організації ім. І. П. Гайдаєнко

Facebook Лауреати літературної премії ім. К. Г. Паустовського

Facebook Золотая роза

Бібліотека №3

Facebook

Бібліотека №6

Facebook

Бібліотека №7 ім. І. П. Гайдаенко

Facebook

Бібліотека №16 ім. М. Ю. Лермонтова

Facebook

Бібліотека №25

Facebook

Бібліотека №28

Facebook

Бібліотека №29

Instagram

Бібліотека №30

Facebook

Бібліотека №32

Facebook

Бібліотека №33 ім. Ю. С. Трусова

Facebook

Бібліотека №35

Facebook

Бібліотека №42

Facebook

YouTube

Бібліотека №44

YouTube

Бібліотека №47 ім. О Гончара

YouTube

Архіви