Просмотров:46

26 жовтня в бібліотеці №1 імені Едуарда Багрицького було дуже цікаво. Шукали ресурси для самонаповнення та самовдосконалення.

На базі спільного проекту бібліотеки ім.Е.Багрицького, «Заклад культури «Музика Землі» та Лабораторії ресурсно-орієнтованих арт-практик Одеського інституту психічного здоров’я за напрямком «Розвиток особистості» познайомилися з темою «Ми та наші ресурси. Чи вміємо ми ними користуватися». Тренінг провели психологи Світлана Кругловська та Лідія Геращенко.

Світлана Кругловська запропонувала методику розкриття себе через мінералогію. Ресурсні вправи в терапії – це уява. А коли дорогу пошукачеві вимощують справжні  мінерали, які не просто ресурсна історія, а вже справжній помічник, який завжди можна взяти з собою.

Лідія Геращенко здивувала великим сюрпризом з кольорових кульок. В формі гри мотивувала учасників на виконання нескладних та цікавих завдань. В результаті цього кожен склав собі ресурсний план на майбутнє.

Емоції можуть надавати сигнали про те наскільки комфортно чи ні людині. Емоційні вибухи символізують про те, що людина невпевнена в собі, або недостатньо себе сприймає. Для того, щоб був певний баланс в емоційному світі особистості, психологи рекомендують не поділяти чи засуджувати емоційні сплески, а навчитися їх розуміти, приймати, аналізувати та робити висновки.

Гармонійна та якісна взаємодія фахівців, приємна та легка атмосфера вже крок до розкриття багатьох ресурсів у учасників заходу.

Анонси бібліотечних заходів в ЦБС м. Одеси

20.11 о 15.00: «Відкриваємо серця для добра». День доброти. Філія №29 (Лузанівська, 67)
21.11 о 14.00: «Цікаві події в історії». Інформаційний огляд. До Дня працівників радіо, телебачення та зв’язку. Філія №2 (вул. Градоначальницька, 9)
21.11 об 11.00: «Пам`яті героїв Майдану». Година вшанування. Філія №34 (сел. Шевченко-3, вул. Перемоги, 26)
21.11 о 14.00: «Екологія гідності, свобода совісті». Подорож у минуле. Філія №41 (вул. Iнглезi, 5)
21.11 о 12.00: «Трагедія і біль 30-х». Кіноподорож в минуле. До Дня Голодомору. Філія №47 (Люстдорфська дорога, 146/1)
25.11 о 14.00: «Скорботна свічка пам`яті святої». Урок мужності до дня голодомору в Україні. Філія №29 (Лузанівська, 67)

Архіви