Просмотров:318

13 квітня бібліотека № 1 імені Едуарда Багрицького зустрічала чудову групу «Сонячне сплетіння» під керівництвом Сергія Головіна, поета, композитора, музиканта, викладача з концертом «Дорога в Дацан».

Група виконує музику в жанрі нью-ейдж, що поєднує інструменти і прийоми,  характерні для електронної і етнічної музики, часто використовується для релаксації і медітації. Виконавці звертаються до тем живої природи, самопізнання, національних культур. Така музика  несе в собі бачення кращого майбутнього, виражає поклоніння красі й добру, має цілющі, оздоровчі властивості.

Присутні були в захопленні від концерту. Здавалося, що музикантам вдалося проникнути в найбільш потаємні куточки душі і серця кожного, подарувати тепло і надію. Слухаючи чарівні мелодії, відчуваєш себе маленькою частинкою великого Космосу в Гармонії зі світом і власним Я.

Кожний  з нас в наш стрімкий час шукає можливість відпочити від міської метушні, скинути психологічне і емоційне навантаження, розслабитися. Таку можливість надали своїм читачам співробітники бібліотеки  імені Едуарда Багрицького.

Відвідавши концерт, Світлана Кругловська, керівник клубу «Музика Землі», на своїй сторінці Facebook написала: «Бути в потоці і відчувати простір. Зануритися в себе і мандрувати по внутрішньому світу. Зупинити тік думки і дозволити собі тишу. Обнулитися і перезавантажитися. Відчути світ навколо, його вібрації….»

Ми вдячні Сергію Головіну і музикантам за можливість поринути в чудовий світ Музики. Запрошуємо всіх відвідати його концерти і надіємось на подальшу співпрацю.

Наші соціальні мережі

YouTube ЦБС для дорослих

ЦМБ ім. І. Я. Франко
Facebook
Instagram
YouTube

Бібліотека №1 ім. Е. Г. Багрицького
Facebook
YouTube

Бібліотека №2 ім. К. Г. Паустовського
Facebook
Facebook Кают-компанія “Морська бібліотека”
Facebook Письменники-мариністи Одеської Обласної організації ім. І. П. Гайдаєнко
Facebook Лауреати літературної премії ім. К. Г. Паустовського
Facebook Золотая роза

Бібліотека №3
Facebook
Facebook

Бібліотека №7 ім. І. П. Гайдаенко
Facebook

Бібліотека №13
Facebook

Бібліотека №16 ім. М. Ю. Лермонтова
Facebook

Бібліотека №25
Facebook

Бібліотека №28
Facebook

Бібліотека №29
Facebook
Instagram

Бібліотека №30
Facebook

Бібліотека №32
Facebook

Бібліотека №33 ім. Ю. С. Трусова
Facebook

Бібліотека №35
Facebook

Бібліотека №42
Facebook
YouTube

Бібліотека №44
YouTube

Бібліотека №47 ім. О Гончара
YouTube

Архіви