Просмотров:45

28 вересня розпочався новий етап спільного просвітницького проекту «Розвиток особистості» бібліотеки №1 імені Едуарда Багрицького та Громадської організації “Установа культури “Музика землі”, який діє на базі бібліотеки з 2016 року.

Розвиток особистості – це важливі вимоги сучасності. Різкі зміни у різних сферах життя завдяки технологічному прогресу сприяють змінам у житті людини. Комунікація та психологічна координація є домінантними у вирішенні проблем обізнаності та  вмотивованості.

Ірина Гіндіна – завідуюча бібліотеки та Світлана Кругловська – керівник ГО «Установа культури «Музика землі»» намагаються створювати комфортну атмосферу для всіх учасників лекцій, семінарів які проводять кваліфіковані майстри своєї справи. Завдяки висвітленню багатьох спектрів тем та питань слухачі можуть ефективніше себе самореалізовувати.

Мінералогія, історія, астрологія, психологія, основи медитації – основні затребувані теми. Багато лекцій читають не вперше, адже вони користуються неабиякою популярністю серед читачів. Знайомство з доповідачами та їх лекціями в бібліотеці є благодійним напрямком в роботі ГО «Установа культури «Музика землі»». Анонс заходів завжди є на ФБ.

Відкрила у вересні новий  учбовий рік Світлана Кругловська з привітання всіх присутніх та нагородження астропсихолога  Анастасії Лаврентьєвої та спікера Ігоря Румянцева. Розповіла про майбутні плани трансформації проекту.

Продовжила зустріч Анастасія Лаврентьєва з темою «Роки перетину епох та цивілізацій. Астрологічне обґрунтування», де акцентувала увагу на ряд фактів, які мали місце в минулому і відображаються в сучасності. Розкрив сутність пізнання себе у лекції «Місто людини в світі. Свобода вибору та свобода волі» Ігор Румянцев. Обидві лекції обґрунтовувалися науковими фактами та доповнювали одна одну і мали за мету пізнання особистості через історію, психологію, астрологію.

Сучасність вимагає постійної роботи над собою, щоб створити умови для успіху, як в професійній діяльності так і для комфортної комунікації в соціумі. Саме на заняттях проекту «Розвиток особистості» можливо отримати різноманітний багаж знань, які потрібні у сучасному житті. Всі бажаючи можуть відвідати заняття кожну четверту суботу місяця у 15.00 годині  в бібліотеці імені Едуарда Багрицького.

Анонси бібліотечних заходів в ЦБС м. Одеси

20.11 о 15.00: «Відкриваємо серця для добра». День доброти. Філія №29 (Лузанівська, 67)
21.11 о 14.00: «Цікаві події в історії». Інформаційний огляд. До Дня працівників радіо, телебачення та зв’язку. Філія №2 (вул. Градоначальницька, 9)
21.11 об 11.00: «Пам`яті героїв Майдану». Година вшанування. Філія №34 (сел. Шевченко-3, вул. Перемоги, 26)
21.11 о 14.00: «Екологія гідності, свобода совісті». Подорож у минуле. Філія №41 (вул. Iнглезi, 5)
21.11 о 12.00: «Трагедія і біль 30-х». Кіноподорож в минуле. До Дня Голодомору. Філія №47 (Люстдорфська дорога, 146/1)
25.11 о 14.00: «Скорботна свічка пам`яті святої». Урок мужності до дня голодомору в Україні. Філія №29 (Лузанівська, 67)

Архіви