Просмотров:95

21 листопада  працівники бібліотеки №47 ім.Олеся Гончара провели літературний колаж «Чарівник дитячих сердець», присвячений Миколі Носову. Були запрошені учні 1-А класу школи «Майбуття» з Яною Орешко, класним керівником.

Захід був проведений до 111-ї річниці з дня народження письменника. Крім того, в 2019 році книга «Пригоди Незнайки та його друзів» відзначила своє 65-річчя.

Працівники бібліотеки здійснили разом з дітьми мандрівку у творчий світ Миколи Носова, згадали  про дитячі роки  письменника та його життєвий шлях.

Тетяна Рейда розпочала свій виступ запитаннями до дітей: чи знають вони, де живуть фантазери і витівники, знайки і незнайки, гвинтики і шпунтіки, пончики і пілюлкіни. Адже, так звуть героїв з книжок чудового дитячого письменника, і з їх пригодами знайоме вже не одне покоління дітей.

Тетяна Рейда розкрила в ігровій формі цікавий світ творчості Миколи Носова. Діти дізнались, що знаменитий дитячий письменник Микола Миколайович не тільки вмів смішити своїх читачів, а й намагався навчити всьому, що знав  сам. У творах Миколи Носова діють і реальні і казкові персонажі.

Учні  подивились першу  лялькову  мультиплікацію “Пригоди Незнайка  та його друзів” та мультиплікаційний фільм “Незнайко на місяці”.

Юлія Северюхіна провела з дітьми бліц-вікторину «Головні герої  з творів Носова» та прочитала першу частину  із головного  твору автора  «Пригоди Незнайки та його друзів».

Активними учасниками  всіх конкурсів були всі діти. Школярі  самі розповідали про головних героїв, відгадували загадки.

Ірина Топільська представила книжково-ілюстровану виставку «Подорож у Сонячне місто Миколи Носова».

Протягом заходу всім було весело та цікаво. Бібліотекарі запросили дітей стати маленькими читайликами.

Анонси бібліотечних заходів в ЦБС м. Одеси

28.02 о 14.00: «Загадкове Середньовіччя: епоха лицарів та легенд». Історична реконструкція. ЦМБ ім. І.Франка (Книжковий пров., 1а)
29.02 о 13.00: «Уславлені імена»: академік Філатов». Наукова година до 145-річчя з дня народження. Філія № 16 (вул. Новосельського, 69/71)
29.02 об 11.00: «Беречь природы дар бесценный». Бібліотечний екотур до 200-річчя заснування Одеського ботанічного саду. Філія №34 (сел. Шевченко-3, вул. Перемоги, 26)

Архіви