Просмотров:166

20 листопада працівники  бібліотеки №47 прийняли участь в проведені диспута «Різні нації – різні стилі етикету», який пройшов в ЗОШ№78. На заході були присутнi учні 8-А, 8-В класів з класними керівниками Юлією Дмитрієвою  і Вірою  Кутовою.


Ірина Топільська, бібліотекар, відкрила захід з питань: «Що для вас означає толерантність?», «Які якості ви розумієте під толерантністю?», «Як ви думаєте, чому вона так актуальна сьогодні?», «Як ви оцінюєте це явище в сучасному світі? , «Чи потрібні взагалі такі поняття як толерантність, дружба народів, або ними можна знехтувати? ».

Активну участь в дискусії  приймала  вчитель  історії   та правознавства Алла  Брославська. Вона підняла питання : «Що таке “булінг”, та чому про нього треба говорити?».

Цей диспут активізував аудиторію. Під час полеміки у  школярів  формувалось тверде  ставлення до таких  понять, як :«мораль», «повага», «справедливість», «доброта»,  «толерантність». Особливий інтерес  у хлопців викликали  питання, які знайомили з прикладами шанобливого і дружнього спільного проживання представників різних народів .

Юлія Северюхіна  розповіла про книги  та газетно-журнальні  статті, які   були представлені  на книжковій  виставці «Не заперечуй, а розумій».

В дискусії активну участь приймали учні 8-А класу Ксенія Блохіна, Тетяна Волкова,  Анна Донець, Марина Лешішак, Данило Мізрахі, Віра Шкуренко та учні 8-В класу  Тимур Герехелія,  Дарина Сиваш, Костянтин Тарасенко.

В кінці  усі  учасники заходу  написали  свої думки та побажання  на  плакаті-пам’ятці «Стіна толерантності», який кожен рік буде поповнюватись новими висловами. Ці побажання написані від душі  і були добрими та щирими.

Наші соціальні мережі

YouTube ЦБС для дорослих

ЦМБ ім. І. Я. Франко

Facebook

Instagram

YouTube

Бібліотека №1 ім. Е. Г. Багрицького

Facebook

YouTube

Бібліотека №2 ім. К. Г. Паустовського

Facebook

Facebook Кают-компанія “Морська бібліотека”

Facebook Письменники-мариністи Одеської Обласної організації ім. І. П. Гайдаєнко

Facebook Лауреати літературної премії ім. К. Г. Паустовського

Facebook Золотая роза

Бібліотека №3

Facebook

Бібліотека №6

Facebook

Бібліотека №7 ім. І. П. Гайдаенко

Facebook

Бібліотека №16 ім. М. Ю. Лермонтова

Facebook

Бібліотека №25

Facebook

Бібліотека №28

Facebook

Бібліотека №29

Instagram

Бібліотека №30

Facebook

Бібліотека №32

Facebook

Бібліотека №33 ім. Ю. С. Трусова

Facebook

Бібліотека №35

Facebook

Бібліотека №42

Facebook

YouTube

Бібліотека №44

YouTube

Бібліотека №47 ім. О Гончара

YouTube

Архіви