Просмотров:241

16 сiчня працівники бібліотеки №1 імені Едуарда Багрицького разом із народним хором «Козацьке коло» завітали до своїх колег з Одеської національної наукової бібліотеки, щоб прийняти участь в відкритті музичної вітальні «Радуйся, земле, коляда йде…».

Працівниками ОННБ в рамках музичної вітальні були представлені книжкові виставки: «Добрий вечір тобі, пане Господарю!..»: українські колядки й щедрівки, «Традиції та новації в різдвяно-новорічній обрядовості українців» та «Новій рік за китайським календарем»,  презентація виставки мистецьких творів «Дивовижний світ витинанки». А також багато цікавого було запропоновано читачам як бібліотекарями, так і запрошеними.

Учасники гурту «Козацьке коло» привітали присутніх чудовою музичною композицією «Веселися, вся родина! Веселися, Україна.»

У відвідувачів була чудова можливість познайомитися з традиціями зимових свят, поповнити скарбничку традицій святкування цікавими ідеями.

Презентация книги Павла Макарова

17 декабря в 12.00 в ЦГБ им. Франко состоится презентация книги Павла Макарова “Популярная история Одессы”.
Ждем вас по адресу: Книжный переулок, 1а

Анонси бібліотечних заходів в ЦБС м. Одеси

13.12 об 11.00: Круглий стіл, присвячений Всеукраїнському тижню права. ЦМБ ім. І.Франка (Книжковий пров., 1а)
14.12 о 15.00: «Лине до нас гомін століть…» (Гетьман Данило Апостол - 365 років з дня народження). Історична експедиція. Філія № 16 (вул. Новосельського, 69/71)
15.12 о 16.00: «Найсмачніші книги року». Бібліо-кафе. Філія №30 (вул. Кримська, 58)
16.12 о 14.00: «Зимова круговерть». Зимова вікторина. Філія №6 (Степова, 66)

Архіви