День Соборності – це нагадування про те, що сила нашої держави в єдності. Завдяки ініціативі бібліотеки №1  ім. Е.Багрицького (м.Одеса) і бібліотеки ім. І.Бевза (м.Вінниця) 22 січня 2022 року пройшла відеозустріч бібліотекарів різних міст.

Бібліотекарі з різних міст України своїм віртуальним ланцюгом довели те, що разом легко подолати будь-яку відстань, вирішити будь-яке питання, потішити та зігріти словом, підтримати усмішкою.

Щиро вдячні колегам за те, що підтримали ініціативу бібліоз’єднання, за теплі слова, гарні побажання, за вашу постійну і плідну роботу, яку ми бачимо в просторах інтернету, яка надихає нас працювати ще краще.

Наша зустріч залишила і у стрічках Фейсбуку приємні спогади, наприклад:

•  чудова післямова #бібліомістДО_дняСоборності з письменником Сергієм Батуриним та Валентиною Захарченко-Бурцевою (м.Київ, Бібліотека No9 Для дітей)
  • До Дня Соборності України за ініціативою бібліотеки ім. Е. Багрицького (м. Одеса) та Вінницької центральної міської бібліотеки ім І. Бевза 22 січня 2022 року о 15:00 на платформі Google Meet було проведено захід, до якого долучилися бібліотеки різних міст України задля створення мережевого ланцюга під назвою «Бібліотміст». Працівники бібліотек ще раз довели єдність українського народу. З Днем Соборності! Єдина держава — єдиний народ!

#бібліотека149наМитрофана (м.Київ, бібліотека 149 на Митрофана);

• Просто зараз наша бібліотека бере участь у всеукраїнському бібліотечному телемості, який присвячений 🇺🇦Дню Соборності України!  Бібліотекарі різних міст України з’єднуючись онлайн, наглядно показують прагнення всіх нас жити в єдиній і соборній Україні (м.Київ, бібліотека ім.М.Костомарова);
  • О 15.00 відбулось пряме включення між бібліотекарями різних міст України з метою показати єдність українського суспільства.  До цієї історичної дати наша бібліотека організувала книжкову виставку «Стійте всіма силами за Україну!».  На виставці представлені праці Володимира Винниченка,  які визначають   право народу, нації  жити в вільній, єдиній і соборній Україні. (м.Київ, ЦБС Шевченківського р-ну ім.В.Винниченка);
  • 22 січня 2022 року о 15:00 на платформі Google Meet було проведено захід, до якого долучилися бібліотеки різних міст України задля створення мережевого ланцюга під назвою «Бібліотміст». Працівники бібліотек ще раз довели єдність українського народу. З Днем Соборності! Єдина держава — єдиний народ! (м.Вінниця, Вінницька ЦМБ ім І. Бевза)

Київ, Івано-Франківськ, Хмельницьк, Черкаси, Дніпро, Вінниця, Одеса (Бібліотека української діаспори імені Джона Маккейна, бібліотека ім.І.Костомарова, бібліотека ім.І.Бевза, бібліотека ім.В.Винниченка, бібліотека №9 для дітей, бібліотека №44, ЦБС Хмельницьк)- разом довели, що Соборність України — це єдність усіх українців навколо реалізації кращих ідей для нашого щасливого та єдиного майбутнього.