Просмотров:77

31 січня в бібліотеці № 30 відбулася виставка-анонс «Дегустації літературних новинок». На захід завітали члени клубу «Книгоман» і постійні читачі бібліотеки.

Бібліотекар Ніна Удалова презентувала присутнім книжкову експозицію і запропонувала продегустувати літературні новинки, які нещодавно надійшли до бібліотеки.

Бібліотекар цікаво і оглядово розповіла присутнім про кожну нову книгу в різноманітних жанрах, акцентувавши увагу на тому, що вони не марно користуються популярністю у читачів.

Серед представленої на виставці літератури усі почули про книжкові новинки відомих і нових авторів. Це – Маша Трауб «Шановні відпочиваючі», Вірджинія Ендрюс «Квіти на горищі», Донатто Каррізі «Дівчина в тумані», Діна Рубіна «Бабин вітер», Андрій Ромм «Світлий дім з оранжереєю», Олена Хабарова «Зниклі спадкоємці», Тесс Герритсен «Жнива», «Хранитель смерті», «Померти знову», Стюарт Тьортон «Сім смертей Евеліни Хардкасл», Георгій Смородинський «Чужий серед чужих», Галина Гончарова «Аз есмь Софія. Государиня», Наталя Жильцова «Академія стихій. Танець вогню», Ева Хансен «Колір болю. Оксамит», Ерік-Еммануель Шмітт «Жінка в дзеркалі» та інші.

Особливо бібліотекар відзначила такі новинки:

  • роман Людмили Мартової «Ключ від незамкненої двері» – це романтична історія з детективним сюжетом, книга, яка обов’язково сподобається любителькам мелодрам з елементом інтриги;
  •  Фредрік Бакман «Друге життя Уве» – це одночасно дуже смішна і сумна книга, яка відображає життєві основи, доброту, затишок, людське тепло. Цей відомий роман можна сміливо назвати «книжкою-таблеткою» від усього;
  • Джоджо Мойес «Останній лист від твого улюбленого» – це сучасний, гарний любовний роман про несучасне кохання, про жінку, яка стоїть перед вибором – любов або багатство …

По завершенні заходу бібліотекар порекомендувала всім бажаючим почитати ці цікаві книги. Читачі були абсолютно впевнені, що після такої захоплюючої літературної дегустації, вони виберуть саме ту книгу, яка справить на них величезне враження.

Наші соціальні мережі

YouTube ЦБС для дорослих

ЦМБ ім. І. Я. Франко

Facebook

Instagram

YouTube

Бібліотека №1 ім. Е. Г. Багрицького

Facebook

YouTube

Бібліотека №2 ім. К. Г. Паустовського

Facebook

Facebook Кают-компанія “Морська бібліотека”

Facebook Письменники-мариністи Одеської Обласної організації ім. І. П. Гайдаєнко

Facebook Лауреати літературної премії ім. К. Г. Паустовського

Facebook Золотая роза

Бібліотека №3

Facebook

Бібліотека №6

Facebook

Бібліотека №7 ім. І. П. Гайдаенко

Facebook

Бібліотека №16 ім. М. Ю. Лермонтова

Facebook

Бібліотека №25

Facebook

Бібліотека №28

Facebook

Бібліотека №29

Instagram

Бібліотека №30

Facebook

Бібліотека №32

Facebook

Бібліотека №33 ім. Ю. С. Трусова

Facebook

Бібліотека №35

Facebook

Бібліотека №42

Facebook

YouTube

Бібліотека №44

YouTube

Бібліотека №47 ім. О Гончара

YouTube

Архіви