Просмотров:82

30 та 31 жовтня бібліотека №28 провела  екологічну годину «Розкажи, Чорне море, про свої таємниці». Захiд присвячений до Міжнародного дня Чорного моря.

Працівники бібліотеки розповіли читачам старшого шкільного віку  та дітям з дитячого садочку історію виникнення могутньої стихії. Повідомили цікаві факти про Чорне море, познайомили з біологічними ресурсами та екологічними проблемами морської акваторії.

Дуже інформативною зробила цю розповідь комп’ютерна презентація з яскравими та змістовними фото- і відеоматеріалами. Гарним завершенням заходу став огляд кращих творів сучасних українських авторів на морську тематику.

30 жовтня працівники філіалу №28 радо зустріли дітвору середньої групи дитячого садка «Джерельце» Перше знайомство з   бібліотекою перетворилось на справжнє свято.

Маленькі відвідувачі жваво цікавились книжками та журналами, слухали розповідь бібліотекаря Тетяни Емельянової про книги, значення їх в житті людини. Також було запропоновано малечі стати користувачами бібліотеки і регулярно відвідувати її.

Дошкільнята активно розгадували загадки та відповідали на запитання казкової вікторини «Ану, відгадай!», що була приурочена до Міжнародного дня Чорного моря,  погралися в інтерактивну гру «Казкові мешканці моря», переглянули ряд мультиплікаційних фільмів «Цей дивовижний морський світ», «Хто в морі чорному живе?». Діти ознайомилися з виставкою книг до дня Чорного моря «Гармонія та розмаїття природи Одеси».

31 жовтня  в  бібліотеці  була  оформлена  книжкова  виставка «Бурхливе та загадкове Чорне море», на яку завітали діти азербайджанської школи ім. Ахмеда Джавада. Учні отримали  інформацію про Чорне море та взяли  активну участь у вікторині до Дня моря.

Бібліотекар Олена Гончарова розповіла присутнім учням про останні дослідження екологів, що Чорне море стоїть на першому місці за кількістю шкідливих відходів. У морську воду через Дунай, Прут і Дніпро потрапляють промислові викиди двадцяти країн, причому найбільш забруднена північно-західна частина водойми, де зароджується більше половини живих організмів.

Метою даного заходу було привернення уваги учнів до екологічної ситуації та попередження забруднення морського середовища. Також діти мали можливість розповісти про свій відпочинок влітку, “похизуватися” фотографіями з моря i, звісно ж, виготовити з своїх фотовражень колаж «Подорож морем».

Анонси бібліотечних заходів в ЦБС м. Одеси

07.12 о 16.00: «Книга. Музика. Картина». Бібліотерапія. Філія №33 (Французький бульвар, 22)
10.12 о 15.00: «Світ права». Відеоінструктаж. До Міжнародного дня захисту прав людини. ЦМБ ім. І.Франка (Книжковий пров., 1а)
12.12 о 14.00: «Літературні відкриття 2019 року». Рейтинг популярності нових видань. Філія № 1 (вул. Преображенська, 35а)
12.12 о 16.00: «Я пізнаю себе». Психологічний тренінг на пам`ять та увагу. Бібліотечний урок. Філія №33 (Французький бульвар, 22)
12.12 о 13.00: Які одеські кореспонденти пишуть найцікавіше? Поштампт. Філія №41 (вул. Iнглезi, 5)
13.12 об 11.00: Круглий стіл, присвячений Всеукраїнському тижню права. ЦМБ ім. І.Франка (Книжковий пров., 1а)
14.12 о 15.00: «Лине до нас гомін століть…» (Гетьман Данило Апостол - 365 років з дня народження). Історична експедиція. Філія № 16 (вул. Новосельського, 69/71)
15.12 о 16.00: «Найсмачніші книги року». Бібліо-кафе. Філія №30 (вул. Кримська, 58)
16.12 о 14.00: «Зимова круговерть». Зимова вікторина. Філія №6 (Степова, 66)

Архіви