Просмотров:218

30 та 31 жовтня бібліотека №28 провела  екологічну годину «Розкажи, Чорне море, про свої таємниці». Захiд присвячений до Міжнародного дня Чорного моря.

Працівники бібліотеки розповіли читачам старшого шкільного віку  та дітям з дитячого садочку історію виникнення могутньої стихії. Повідомили цікаві факти про Чорне море, познайомили з біологічними ресурсами та екологічними проблемами морської акваторії.

Дуже інформативною зробила цю розповідь комп’ютерна презентація з яскравими та змістовними фото- і відеоматеріалами. Гарним завершенням заходу став огляд кращих творів сучасних українських авторів на морську тематику.

30 жовтня працівники філіалу №28 радо зустріли дітвору середньої групи дитячого садка «Джерельце» Перше знайомство з   бібліотекою перетворилось на справжнє свято.

Маленькі відвідувачі жваво цікавились книжками та журналами, слухали розповідь бібліотекаря Тетяни Емельянової про книги, значення їх в житті людини. Також було запропоновано малечі стати користувачами бібліотеки і регулярно відвідувати її.

Дошкільнята активно розгадували загадки та відповідали на запитання казкової вікторини «Ану, відгадай!», що була приурочена до Міжнародного дня Чорного моря,  погралися в інтерактивну гру «Казкові мешканці моря», переглянули ряд мультиплікаційних фільмів «Цей дивовижний морський світ», «Хто в морі чорному живе?». Діти ознайомилися з виставкою книг до дня Чорного моря «Гармонія та розмаїття природи Одеси».

31 жовтня  в  бібліотеці  була  оформлена  книжкова  виставка «Бурхливе та загадкове Чорне море», на яку завітали діти азербайджанської школи ім. Ахмеда Джавада. Учні отримали  інформацію про Чорне море та взяли  активну участь у вікторині до Дня моря.

Бібліотекар Олена Гончарова розповіла присутнім учням про останні дослідження екологів, що Чорне море стоїть на першому місці за кількістю шкідливих відходів. У морську воду через Дунай, Прут і Дніпро потрапляють промислові викиди двадцяти країн, причому найбільш забруднена північно-західна частина водойми, де зароджується більше половини живих організмів.

Метою даного заходу було привернення уваги учнів до екологічної ситуації та попередження забруднення морського середовища. Також діти мали можливість розповісти про свій відпочинок влітку, “похизуватися” фотографіями з моря i, звісно ж, виготовити з своїх фотовражень колаж «Подорож морем».

Наші соціальні мережі

YouTube ЦБС для дорослих

ЦМБ ім. І. Я. Франко

Facebook

Instagram

YouTube

Бібліотека №1 ім. Е. Г. Багрицького

Facebook

YouTube

Бібліотека №2 ім. К. Г. Паустовського

Facebook

Facebook Кают-компанія “Морська бібліотека”

Facebook Письменники-мариністи Одеської Обласної організації ім. І. П. Гайдаєнко

Facebook Лауреати літературної премії ім. К. Г. Паустовського

Facebook Золотая роза

Бібліотека №3

Facebook

Бібліотека №6

Facebook

Бібліотека №7 ім. І. П. Гайдаенко

Facebook

Бібліотека №16 ім. М. Ю. Лермонтова

Facebook

Бібліотека №25

Facebook

Бібліотека №28

Facebook

Бібліотека №29

Instagram

Бібліотека №30

Facebook

Бібліотека №32

Facebook

Бібліотека №33 ім. Ю. С. Трусова

Facebook

Бібліотека №35

Facebook

Бібліотека №42

Facebook

YouTube

Бібліотека №44

YouTube

Бібліотека №47 ім. О Гончара

YouTube

Архіви